Загальна помилка Notice: Undefined index: l10n_request_uri on line 457
_l10n_textpattern_comment_submit()
textpattern/lib/txplib_misc.php:854 call_user_func_array()
textpattern/publish.php:526 callback_event()
index.php:83 textpattern()
Табір "Велика гра - 2018" чекає на друзів! : Дитячий Світ
Прес-центр

Табір "Велика гра - 2018" чекає на друзів!

09.03.18

Ви хочете, щоб ваша дитина провела незабутнє літо, відмінно відпочила на морі, добре засмагла, знайшла нових друзів, а після приїзду з табору змогла стати членом найбільшої в Україні скаутської організації? Якщо так – то вам точно до нас, в «Велику гру» – табір, який за версією порталу UKR.NET увійшов в ТОП-10 кращих дитячих таборів на Чорному морі!

Ми використовуємо найефективнішу і апробовану в усьому світі скаутську педагогічну методику. Будь-яке заняття ми перетворюємо в цікаву гру, за якою час спливає швидко й непомітно. Протягом двох тижнів ваша дитина набуде якостей лідера, візьме участь в цікавих іграх і спортивних змаганнях, навчиться розкладати намет і складати рюкзак, орієнтуватися за компасом, сонцем і зірками, в’язати морські вузли, правильно розводити багаття, відкриє для себе секрети скаутської форми, візьме участь в захоплюючих екскурсіях до стародавньої Акерманської фортеці, Одеського оперного театру, зоопарку і багато, багато іншого! Цікаво? Гайда з нами!

Місце і дати проведення табору: Одеса, курорт Затока на самому березі Чорного моря (перша лінія від моря).
Розташування табору: «Велика гра» проходить на кращому чорноморському курорті нашої країни – у Затоці, що в 65 кілометрах від Одеси – столиці гумору. Це 22 км чистих широких піщаних пляжів із золотим піском, відсутністю обривів та пологим спуском у найчистіше море. Важливо відзначити цілющі властивості курорту: морський вітер містить велику кількість йоду, в піску є йодисті, кварцові і фосфорні сполуки. Влітку середня температура повітря варіюється від 25 до 35 градусів за Цельсієм, а температура води – від 20 до 24 градусів. Курорт Затока є одним із найтепліших місць України. Тож наш табір якнайкраще виконує одну із своїх головних цілей – оздоровлення дітей, використовуючи для цього унікальний кліматичний потенціал Чорного моря, здорового збалансованого харчування та активного відпочинку.


Інфраструктура табору: Територія табору – це велика зелена зона з просторими тінистими алеями, спортивним майданчиком, окремо облаштованими ігровим і волейбольним майданчиками, полем для міні-футболу та баскетболу, великою їдальнею, кінотеатром і цілодобово працюючим медпунктом. Їдальня розрахована на 300 місць, працює буфет, де можна придбати морозиво і напої. Щодня проходить дискотека. На території бази є Wi-Fi. База знаходиться на першій лінії біля моря. Має широкий піщаний пляж із чистим жовтим піском. Вхід в море пологий, розрахований на купання дітей. Місце для купання обгороджене буйками. На пляжі є діюча рятувальна вишка, встановлені широкі тенти, надувна гірка з різними рівнями висоти, розрахованими на дітей від 6 років, за додаткову плату є можливість на водній гірці, банані, параплані, здійснити прогулянку на водному велосипеді. На пляжі обладнані волейбольні майданчики, гімнастичні турніки. Біля моря розташовано альтанки для відпочинку. На базі власна артезіанська свердловина з чистою питною водою. У таборі є власна служба охорони. У 10 хвилинах ходьби знаходиться залізнична станція «Сонячна». У 20 м від табору починається вулиця із сувенірними кіосками, у 100 м від табору знаходиться аптека, у 200 м – продуктовий супермаркет. Табір забезпечує спортивним інвентарем: футбольними, баскетбольними, волейбольними м’ячами, тарілками для фрізбі, настільними іграми.

Розклад заїздів:
1 зміна, 16-29 червня – 7 590 грн.
2 зміна, 1-14 липня – 8 390 грн. (з 01.06 – 8 580 грн.)
3 зміна, 16-29 липня – 8 390 грн. (з 01.06 – 8 580 грн.)
4 зміна, 1-14 серпня – 9 250 грн. (з 01.06 – 9 460 грн.)
5 зміна – 16-29 серпня – 9 250 грн. (з 01.06 – 9 460 грн.)


Про табір: Наш табір проходить з 2009 року. За цей час його учасниками стали тисячі дітей, які поринули у атмосферу дружби, таборового побратимства та таборових пригод. Адже всі заняття у таборі проходять в ігровій формі, діти зібрані у малих групах (по 10 осіб) однакового віку. Кожна група – це колектив друзів, що має свої власні традиції і атрибути (назву, прапор, вітання, гасло і інше). Щодня змінюється лідер групи, якого з-поміж себе обирають самі її учасники. Програма табору надзвичайно насичена, час проходить у активному відпочинку і веселих пригодах, кожної хвилини діти зайняті чимось цікавим. Кожен день табору – це велика гра, безперервний потік нових відкриттів і вражень. Протягом зміни кожен учасник табору має можливість пройти три проби, які складаються з комплексу скаутських завдань. Наприклад, взяти участь в складі команди в іграх і спортивних змаганнях, навчитися розкладати намет і складати рюкзак, вміти орієнтуватися за компасом, сонцем і зірками, в’язати морські вузли, правильно розвести багаття, постріляти з пневматики. Пройшовши пробу дитина отримує значок, який підтверджує його успіхи. Участь у командних, спортивних та рольових іграх позитивно впливає на формування характеру, додає впевненості у собі, сприяє соціалізації дитини, вчить бути самостійним і відповідальним. А ще діти спробують себе в якості лідера – керівника своєї групи, а також можуть спробувати себе в якості журналіста, майстра пісочних скульптур, поета-пісняра, організатора квесту і т.д. І все це відбувається у форматі гарного відпочинку на морі із кращим морським пляжем України, щоденного купання у морі, де усі діти добре засмагнуть і наберуться здоров’я. Протягом кожної зміни діти беруть участь у захоплюючих екскурсіях до давньої Акерманської фортеці, Одеського оперного театру і зоопарку.
Наш досвід – більше 20 років! Ми організували понад 80 таборів, більше 300 мандрівок, понад 1 000 акцій для дітей!

Умови перебування в таборі: Діти проживають в 2-поверхових котеджах у 2-х і 3-місних номерах з окремими холом і балконом. У холі встановлено телевізор з кабельними (в т.ч. дитячими) каналами, диван, холодильник, проведено інтернет. Поряд із холом розміщено санвузол, умивальник, душ. Холодна і гаряча вода подаються цілодобово (встановлені бойлери). Постільна білизна змінюється щотижня. Можливе розміщення дітей в котеджах, обладнаних кондиціонерами. На всій території є безкоштовний WI-FI.

Програма: Програма відпочинку передбачає щохвилинну зайнятість дітей цікавими і захоплюючими справами, активний відпочинок, можливість кожного дня спробувати щось нове для себе. Купання в морі – двічі в день. На пляжі з дітьми проводяться ігри у воді. На учасників чекають веселі командні ігри та квести, захоплюючі тренінги з лідерства та командоутворення, туризму, спортивні змагання, заняття з плавання, катання на справжній козацькій чайці, вечірні ватри та дискотеки. Кожен день табору незабутній, тому що має свою оригінальну тематику.

Активітети табору:
• складання намету;
• в’язання морських вузлів;
• складання туристичного рюкзака;
• орієнтування за компасом;
• стрільба із пневматичної рушниці;
• основи виживання в природі (вогнище, орієнтування на місцевості);
• основи першої медичної допомоги;
• журналістика;
• спів;
• сучасне мистецтво;
• скаутські ігри.

Основи лідерства:
• практика керування малою групою;
• основи керівництва великими групами;
• теренові ігри і змаги, квести;
• проведення виборів;
• рольові ігри із безпеки: «повінь», «пожежа», «ураган».

Водні розваги:
• щоденне купання у морі;
• різноманітні ігри на воді;
• катання на водній гірці;
• катання на катамарані;
• катання на банані;

Спортивні заняття:
• щоденна руханка (зарядка);
• футбол;
• волейбол;
• регбі;
• фрізбі;
• теніс;
• вивчення бойових мистецтв.

Таборові події:
• дискотеки та ігрові програми;
• ватри;
• тематичні дні.

Екскурсії:
• в Акерманську фортецю;
• Одеський оперний театр;
• Одеський зоопарк;
• на базу ВМФ України;
• на історичну козацьку «чайку»;
• по цікавих куточках Одеси.

Харчування у таборі: У таборі діти отримують повноцінне чотириразове (сніданок, обід, вечеря і друга вечеря) харчування, готують досвідчені кухарі. Продукти закуповуються у перевірених постачальників. В їдальні діє буфет, в якому можна купити воду, солодощі, фрукти, морозиво.

Безпека
Табір знаходиться на огородженій території, що охороняється. На території табору працює медпункт (лікар, дві медсестри), цілодобово чергує машина швидкої допомоги. У морі діти купаються під наглядом плаврука і вихователів.
Діти в таборі організовані в групи по 10 чоловік на чолі з вихователем. Вихователі мають вищу педагогічну освіту і багаторічний досвід організації та проведення дитячих таборів, постійно знаходяться з дітьми.
Організатори проводять страхування дітей (медичне і від нещасного випадку). Вартість страховки становить 30 грн. і сплачується додатково.

Акції
А) Акція «Друга зміна».
При реєстрації дитини на кілька змін (більше однієї) на наступну зміну надається знижка в розмірі 400 грн.
В) Акція «Приведи друга».
Якщо батьки зареєстрованого учасника табору приводять його друзів, цьому учаснику надається знижка в розмірі 350 грн. за кожного нового учасника (причому знижки підсумовуються).

Групова участь
При реєстрації груп дітей їх керівники їдуть безкоштовно, їм оплачується бонус в розмірі 200-400 грн. за кожного учасника (в залежності від загальної кількості групи).

Як записати вашу дитину на табір:
1) необхідно заповнити реєстраційну картку на
https://docs.google.com/forms/d/1Y83LHzBY9Hiw5VVtlvnXx9gh-0Gc7lbH4ynzWeaN8WE/edit,
2) оформити медичну довідку учасника оздоровчого табору (форма №101710 МОЗ України (Додаток 2),
3) застрахувати дитину на випадок нещасного випадку на період проведення табору,
4) зібрати дитину відповідно до списку спорядження, який можна знайти на (список та інші матеріали по табору Ви можете знайти за посиланням: www.facebook.com/VelykaGra
5) внести передоплату за участь у таборі у розмірі від 30% вартості путівки на картку № 4731 2191 1069 1809 (Приватбанк), зазначивши ПІБ відправника, та передати кошти на придбання квитків.

Відправлення дітей до табору: групами з Києва, Слов’янська, Краматорська і Черкас під керівництвом супроводжуючого. Проїзд дітей із табору додому організовується таким же чином.
Детальніше про можливість участі у таборі можна дізнатися за тел.: (067) 524 77 11, (095) 67 68 345,(063) 531 83 5, e-mail: dytsvit_fond@ukr.net, www.facebook.com/VelykaGra.

Повернутися до розділу