Про нас

Наша місія і цінності

Місія Фонду “Дитячий світ” – зниження рівня дитячої смертності в Україні. Для досягнення цілі ми об`єднуємо зусилля органів державної влади та місцевого самоврядування, громадянського суспільства, міжнародних донорських структур та представників бізнесу щодо розвитку сфери охорони здоров’я, культури, мистецтва і дитячого спорту.

Сучасна дитяча медицина є тим рятівним містком, на який ступає дитина з вадами здоров’я. Від його міцності й непохитності залежить те, чи виросте дитина здоровою і сильною, повноцінним членом суспільства. Проте сьогодні медицина стикається з проблемами, які стають серйозними перепонами для повноцінного лікування дітей. Висококваліфіковані українські медики часто безсилі у боротьбі з дитячими недугами через відсутність елементарного обладнання або ж найнеобхіднішої медичної апаратури.

Головною метою діяльності Фонду є налагодження співпраці між меценатами і медичними закладами, які потребують допомоги. Ми прагнемо, щоб кожна наша кампанія чи акція надавала реальну допомогу дітям з вадами здоров’я, а також сприяла інформованості населення про найбільш гострі проблеми хворих дітей. Фонд забезпечує акумуляцію і ефективне використання отриманих благодійних коштів, усі пожертви, які надходять, є цільовими – тобто використовуються для реалізації конкретних благодійних програм відповідно до законодавства.

За даними Міністерства охорони здоров’я України серед головних проблем медицини особливо гостро відчуваються:

  • дефіцит сучасного високоякісного обладнання у дитячих лікарнях, яке дозволяло б здійснювати профілактику, діагностику, лікування та оперування дітей і немовлят;
  • неготовність дитячих лікарень дотримуватися світових стандартів медичного обслуговування.

Відтак зниження рівня дитячої смертності є завданням не лише лікарів та держави, а й кожного з нас – пересічних громадян. Партнерами Фонду у проведенні програм виступають численні громадські організації, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство у справах сім’ї, молоді і спорту, Державна соціальна служба та ряд інших організацій і установ.

Етичні засади

Принцип 1 – “Відповідальне ставлення до проблеми”

Чи можна виміряти щастя матері, яке приносить їй звісточка про те, що її дитина врятована, що серце її крихітки б’ється рівно? Чи можна виміряти сльози батька, коли він тримає на руках усміхнене дитя і точно знає, що воно буде жити? Ми впевнені, що не існує гідного еквіваленту такому безмежному щастю…

Необхідно робити все, аби кількість здорових дітей, а отже, і щасливих сімей, щоденно збільшувалась. Від цього залежать здоров’я і добробут українського суспільства. Ось чому ВБФ “Дитячий світ” обрав стратегію допомоги дітям, яка полягає у відповідальному cтавленні до вирішення проблем дитячої медицини.

Принцип 2 – “Почни із себе!”

Чи варто нарікати на бідність дитячих лікарень, залишаючись осторонь від реальної можливості змінити ситуацію на краще? Ми впевнені, що ні. Будь-які зміни починаються рішень з окремої людини на глибинних рівнях. Почніть з себе і, можливо, саме завдяки Вашій першій гривні з благодійного внеску сотні тисяч дітей отримають шанс на здорове життя завдяки сучасному медичному обладнанню, якісним медикаментам, ефективним методикам лікування. Ось чому, аби допомогти дітям, ВБФ “Дитячий світ” серед своїх волонтерів і партнерів започаткував принцип “Почни із себе!”

Принцип 3 – “Допомагаємо разом”

Чи можна щось кардинально змінити, діючи поодинці? Ми впевнені, що ні. Лише спільниі зусилля дають успіх, допомагають реалізовувати поставлені цілі. Розуміючи це, ВБФ “Дитячий світ”, ініціюючи кожну нову благодійну програму, обов’язково залучає до її реалізації представників широкої громадськості. Окремі особи, органи державної влади, громадські та комерційні організації беруть активну участь у акціях зі збору благодійних коштів для допомоги дітям. Особливо активним у цій благородній справі є НАДРА БАНК. Займаючись своєю основною діяльністю – наданням фінансових послуг населенню України – керівництво банку і кількатисячна команда співробітників взяли на себе місію допомоги дітям. ВБФ “Дитячий світ” для реалізації кожної благодійної програми намагається знаходити партнерів, у співпраці з якими ми допомагаємо дітям масштабно і комплексно. Серед партнерів ВБФ “Дитячий світ” Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство у справах сім’ї, молоді і спорту, Український форум благодійників, відомі українські спортсмени, діячі культури та мистецтва. Ми раді, що кожен з них вкладає свою частку у важливу справу – врятування дитячих життів.

Принцип 4 – “Звітуємо перед Вами”

Чи варто мовчати про справи, спрямовані на спасіння життя новонароджених дітей? Ми переконані, що ні. Адже інформація про благородні вчинки може стати яскравим прикладом для наслідування, прикладом того, як можна творити добро, рятуючи маленькі долі. Уся наша діяльність детально відображається на цьому сайті і в медіа; кожна зібрана і використана гривня має документальне підтвердження. Ми переконані, що чесність і прозорість – це запорука успішності в благодійній справі.