Як можна допомогти

Стати партнером

“Дитячий світ” завжди відкритий до партнерства. Ми радо співпрацюємо зі всіма, хто прагне допомогти дітям і пропонує конкретні заходи, спрямовані на допомогу дитячій медицині, підтримку талановитих дітей чи розвиток благодійності в Україні. Такі пропозиції мають обов’язково включати в себе:

  • описову частину із зазначенням заходів, які є складовими проекту;
  • бюджет із вказанням джерел і форм залучення коштів (як правило, фонд надає проектам лише часткову підтримку);
  • заплановані результати проекту з їх кількісними і якісними характеристиками та інформацією про довгострокову перспективу.

Фонд запрошує до співпраці приватних осіб, громадські організації, благодійні фонди та бізнес-компанії. Ми маємо великий позитивний досвід реалізації проектів у рамках розвитку програм корпоративної соціальної відповідальності. Співпраця може проходити як у фінансовій, так і у нефінансовій формі (наприклад, заходи в рамках розвитку корпоративного волонтерства тощо).

З пропозиціями партнерства запрошуємо звертатися за вказаними у розділі “Контакти та реквізити” телефонами, електронною поштою, через соціальні мережі чи у формі пропозицій на поштову адресу.

Партнерами “Дитячого світу” вже є понад 20 бізнес-компаній, більше 50 громадських організацій та благодійних фондів, відомі спортсмени, актори та просто люди доброї волі. Запрошуємо до нашого кола і Вас!