Програми фонду

Соціальні програми

Соціальний проект «Літо для дитини героя»
31.05.18

З початку війни більше тисячі дітей українських захисників втратили батька. Більшість родин загиблих воїнів не мають коштів і можливостей оздоровлювати дітей під час канікул. Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» із партнерами пропонує простий і зрозумілий формат, як кожен український громадянин, бізнесмен, патріот може допомогти дитині героя відчути радість, побачити море і зустріти нових друзів.

Дитячі майданчики

Упродовж 2012–2015 рр. у Черкасах ВБФ “Дитячий світ” спільно з ПАТ “Азот” запланував встановити 20 нових сучасних дитячих і спортивних майданчиків. Близько 10 з них вже введено в експлуатацію.

Велика Гра

З 15 липня 2016 року на Чорному морі, поблизу від Одеси, вже вчетверте починає роботу літній табір розвитку “Велика гра”. Він діятиме до 27 серпня.

Допоможемо дітям разом!

Однією з перших масштабних акцій Фонду стала всеукраїнська благодійна акція зі збору коштів на реанімобіль – «операційної на колесах» – для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров‘я України.

Благодійник року

Мета конкурсу – відзначити представників українського бізнесу за їхню благодійну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних суспільних проблем та популяризацію благодійництва в Україні.