Прес-центр

Відгуки про нас

Лілія Подкопаєва

олімпійська чемпіонка

Мені досить часто доводиться брати участь у благодійних акціях, тому ініціатива “Допоможемо дітям разом” стала для мене вже не першою. Але, думаю, якщо так, як “Дитячий світ” будуть діяти й інші організації, то спільними зусиллями ми зможемо зібрати необхідну суму і допомогти дітям”.

Олександр Сидоренко (Фоззі)

фронтмен гурту «Танок На Майдані Конго»

Співробітники Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ» – молодці, тому що закликають громадськість допомагати хворим дітям. Дуже шкода, що держава не в змозі сама забезпечити якісну медичну допомогу, адже один реанімобіль – це не так вже й багато, якщо врахувати, наприклад, ті суми, які витрачаються на вибори. Громадськість має більше приділяти увагу соціальним проблемам, не можна від цього абстрагуватися. Ми живемо в динамічному світі, але слід звертати увагу на дітей, які потребують нашої допомоги. Ми маємо допомогти їм заради ж свого майбутнього. Наш гурт радо приєднується до акції зі збору коштів для купівлі реанімобіля.

Світлана Лобода

учасниця Євробачення від України

Беручи участь в акції “Допоможемо дітям разом”, мені б хотілося активізувати людей, у яких є можливість допомогти дітям з проблемами здоров’я, і які не мають можливості самотужки їх вирішити. Завдання усіх учасників благодійної акції – зібрати якомога більше коштів для придбання необхідної апаратури для того, щоб діти не відчували таку гостру залежність від державного фінансування. Мені б хотілося, щоб в очах таких діток горіло життя та впевненість у завтрашньому дні!

Барбара Фелітті

директор проекту UCAN («Мережа громадянської дії в Україні») Інституту сталих спільнот

«Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» серйозно і компетентно підходить до питання філантропії і є справжнім прихильником розвитку цього напряму в Україні».

Гурт «SMS»

Лана: «Діти – це майбутнє нашої держави, продовження української нації. І ми, як справжні громадяни України, повинні турбуватися про найголовніше – їх здоров’я. У мене самої підростає маленька донька, тому я не можу залишатися байдужою до цієї проблеми!»

Марина: «Хотілося б, щоб усі діти були здоровими, хочеться чути веселий дитячий сміх. У кожної дитини має бути радісне, щасливе і безтурботне дитинство. І ми можемо допомогти їм! Діти не повинні страждати від нашої байдужості»

Таня: «Допомогти ближньому – природне бажання кожної людини. Виявляючи турботу про дітей, які так потребують нашої допомоги, ми й самі багато отримуємо – відчуваємо радість, тепло, спокій, любов. Адже у посмішках цих дітей, у кожному ударі їх маленьких сердечок є і наша участь!»

Микола Савельєв

лідер гурту «4 Королі»

Дійсно, ми живемо і не думаємо про хвороби, поки вони темним крилом не торкнуться нас або наших близьких. Саме у такі хвилини особливо потрібна підтримка. І ми вдячні представникам Фонду «Дитячий світ» за те, що вони нагадують нам про людей, які розраховують на наше співчуття і допомогу. Придбання реанімобіля для дітей із кардіологічними проблемами – першочергова необхідність. І ми готові долучитися до збору коштів для його купівлі.