Соціальний проект «Літо для дитини героя»
Соціальний проект «Літо для дитини героя»

У четвертий рік війни в Україні існує серйозна проблема допомоги дітям героїв та учасників війни, батьки яких захищають Україну на передовій або загинули захищаючи свою країну. Доходить до ситуацій, коли матері бійців АТО, які часто є переселенцями, вимушені відправляти на літо дітей до родичів на окуповану територію, оскільки через серйозну інфляцію та падіння рівня життя не можуть забезпечити для власної дитини літній відпочинок.

Стартував конкурс дитячого малюнку "Поверніться живими!"
Стартував конкурс дитячого малюнку "Поверніться живими!"

“Дитячий світ” починає проведення конкурсу дитячого малюнку “Поверніться живими!”, присвяченого нашим захисникам, воїнам АТО. Конкурс триватиме до кінця навчального року. Взяти участь у ньому можуть діти шкільного віку. Дипломи та призи переможцям (3 – за перше місце, 3 – за друге і 4 – за третє місце) буде урочисто вручено у Києві у День захисту дітей. Таким призом буде прекрасне видання – “Мальована історія України” видавництва “Зелений пес”.

Табір "Велика гра - 2018" чекає на друзів!
Табір "Велика гра - 2018" чекає на друзів!

Ви хочете, щоб ваша дитина провела незабутнє літо, відмінно відпочила на морі, добре засмагла, знайшла нових друзів, а після приїзду з табору змогла стати членом найбільшої в Україні скаутської організації? Якщо так – то вам точно до нас, в «Велику гру» – табір, який за версією порталу UKR.NET увійшов в ТОП-10 кращих дитячих таборів на Чорному морі!

Запрошуємо на зимовий табір "Різдвяна подорож-2017"!
Запрошуємо на зимовий табір "Різдвяна подорож-2017"!
Запрошуємо до спільних веселих пригод та святкування Різдвяних свят у зимових Карпатах! З 2 по 10 січня на вас чекають святкування Різдва у зимових горах, нові враження та зустрічі із старими та новими друзями! Гайда разом в Карпати!
Запрошуємо волонтерів, благодійників і друзів фонду на концерт Даші Суворової!
Запрошуємо волонтерів, благодійників і друзів фонду на концерт Даші Суворової!

2 грудня в клубі Atlas відбудеться великий сольний концерт Даші Суворової, в рамках якого співачка презентує свій перший україномовний альбом “Додому” з музикантами “Океану Ельзи” (саунд- продюсер Мілош Єліч). З нагоди 11-річчя “Дитячого світу” запрошуємо волонтерів, благодійників і друзів фонду на концерт!

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ»

  • Фонд діє з 2005 року
  • Входить у двадцятку найбільш знаних і авторитетних благодійних фондів України
  • Член Українського Форуму благодійників та Інституту професійного фандрайзингу
За роки існування Фонд реалізував десятки проектів щодо придбання медичної апаратури і устаткування для дитячих лікарень, провів десятки заходів для дітей з дитячих будинків і шкіл-інтернатів, організовував школи дитячого відпочинку й розвитку, обладнав дитячі майданчики в різних містах країни, а також був співорганізатором ряду екологічних акцій, спрямованих на розвиток волонтерства та відповідальності серед молоді. Програми Фонду мають три головні напрями: соціальний (“Дитячі майданчики”, літній табір “Велика гра”, придбання медичного обладнання), культурний (мистецький фестиваль "Шлях до Тараса") та екологічний (еко-акція “Зробимо Україну чистою!”).

Колектив фонду

Відгуки про нас

Мені досить часто доводиться брати участь у благодійних акціях, тому ініціатива “Допоможемо дітям разом” стала для мене вже не першою. Але, думаю, якщо так, як “Дитячий світ” будуть діяти й інші організації, то спільними зусиллями ми зможемо зібрати необхідну суму і допомогти дітям”.

Лілія Подкопаєва
олімпійська чемпіонка

Нагороди та листи подяки

Партнери Фонду