Презентація українсько-канадського фольклорного ансамблю "Вітер"
Презентація українсько-канадського фольклорного ансамблю "Вітер"

10 липня о 15:00 запрошуємо до парку ім.Т. Шевченка та Будиночку Святого Миколая (м.Київ) на презентацію українсько-канадського фольклорного ансамблю “Viter” (м. Едмонтон, Канада).
Ансамбль пісні і танцю “Viter” відвідає Україну та виступить у Києві 24 липня з нагоди 25-ої річниці Незалежності України та 125-ої річниці переселення українців до Канади.

Запрошуємо дітей на відпочинок у літньому таборі «ВЕЛИКА ГРА» на Чорному морі
Запрошуємо дітей на відпочинок у літньому таборі «ВЕЛИКА ГРА» на Чорному морі

“Дитячий світ” спільно із Міжнародним благодійним фондом Начального Пластуна організовує для дітей літній оздоровчий табір «Велика гра», який відбуватиметься на Чорному морі (Одеса, с.Чорноморка, оздоровча база «Медик»), у червні-серпні 2016 р. Місце і дати проведення табору: Одеса, с.Чорноморка (200 м від моря). Табір орієнтований на дітей віком від 6 до 16 років. Запрошуємо!

Щосереди у Будиночку Св.Миколая проходитиме Свято вечірньої казки
Щосереди у Будиночку Св.Миколая проходитиме Свято вечірньої казки

З 20 квітня у Будиночку Святого Миколая (Київ, парк ім.Т.Шевченка) за ініціативи Благодійного фонду “Дитячий світ” відбуватиметься Свято вечірньої казки. Заходи відбуватимуться щосереди з 19.00. Особливими гостями стануть дітки із особливими потребами.

Добрі справи об’єднують
Добрі справи об’єднують

Прагнення допомогти об’єднало БФ «Лелеки», БФ «Дитячий світ» та «Еко-маркет».

Видання "Кобзаря" з дитячими ілюстраціями
Видання "Кобзаря" з дитячими ілюстраціями

За підтримки фонду видано “Кобзар”, ілюстрований малюнками юних художників з Черкащини.

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ»

  • Фонд діє з 2005 року
  • Входить у двадцятку найбільш знаних і авторитетних благодійних фондів України
  • Член Українського Форуму благодійників та Інституту професійного фандрайзингу
За роки існування Фонд реалізував десятки проектів щодо придбання медичної апаратури і устаткування для дитячих лікарень, провів десятки заходів для дітей з дитячих будинків і шкіл-інтернатів, організовував школи дитячого відпочинку й розвитку, обладнав дитячі майданчики в різних містах країни, а також був співорганізатором ряду екологічних акцій, спрямованих на розвиток волонтерства та відповідальності серед молоді. Програми Фонду мають три головні напрями: соціальний (“Дитячі майданчики”, літній табір “Велика гра”, придбання медичного обладнання), культурний (мистецький фестиваль "Шлях до Тараса") та екологічний (еко-акція “Зробимо Україну чистою!”).

Колектив фонду

Відгуки про нас

Мені досить часто доводиться брати участь у благодійних акціях, тому ініціатива “Допоможемо дітям разом” стала для мене вже не першою. Але, думаю, якщо так, як “Дитячий світ” будуть діяти й інші організації, то спільними зусиллями ми зможемо зібрати необхідну суму і допомогти дітям”.

Лілія Подкопаєва
олімпійська чемпіонка

Нагороди та листи подяки

Партнери Фонду