Звітність фонду

Надана допомога

Фонд надає допомогу у рамках проведення благодійних програм, кожна з яких має на меті вирішення конкретних проблем дітей в Україні.

Програма “Здорові діти у щасливій країні” (проводиться із 2006 р.)

Мета програми – зниження рівня дитячої смертності в Україні через допомогу у придбанні необхідного медичного обладнання для дитячих лікарень.

У результаті проведення програми зібрано 11,5 млн. грн., придбано і передано Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології і кардіохірургії кардіо-реанімобіль вартістю 950 тис. грн., передано комплекти медичного обладнання до реанімаційних відділень 13 обласних дитячих лікарень: Дніпропетровської, Львівської, Полтавської, Херсонської, Сумської, Миколаївської, Чернігівської, Чернівецької, , Житомирської, Закарпатської, Хмельницької, а також Керченської дитячої (АР Крим) та Черкаської обласної лікарень (дитяче хірургічне відділення), дитячого відділення Черкаського онкодиспансеру. Закуплене медичне обладнанням на суму 7,9 млн. грн. для відділення реабілітації дітей, хворих на дитячий церебральний параліч Черкаської обласної лікарні.

Програма шефської допомоги Науково-практичному медичному Центру дитячої кардіології і кардіохірургії, інтернатам та дитячим будинкам України (проводиться із 2005 р.)

Від початку свого створення Фонд “Дитячий світ” опікується Науково-практичним медичним центром дитячої кардіології та кардіохірургії та 25 дитячими будинками й інтернатами по всій Україні. У рамках програми проходять наступні акції:

  • Допомога Центру дитячої кардіології та кардіохірургії .

У Центрі обладнано і устатковано ігрову кімнату-їдальню та створено дитячий ігровий куточок. Протягом останніх років передано меблів і оргтехніки на суму понад 80 тис. грн. та продуктів харчування на суму понад 0,5 млн. грн. Щороку для дітей-пацієнтів кардіоцентру проводяться заходи з нагоди Великодня, нового року та ін.

  • Допомога дитячим будинкам.

У дитячому будинку “Ясний” (Київ) відремонтовано третій поверх спального корпусу. Кілька разів на рік представники фонду відвідують дітей у 25 інтернатах та дитячих будинках, готуючи для них святкові заходи. Лише протягом останніх чотирьох років до дитячих будинків передано більше 20 тис. іграшок, книжок та інших подарунків, акцією було охоплено понад 17 тис. дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

З дітьми проводяться різноманітні заходи виховного характеру, зокрема — конкурси дитячих малюнків, футбольні змагання, відвідування концертів, поїздки на каток, до боулінг-клубу тощо. Разом із ГО «Art of living» фонд провів у дитячих будинках більше 50 тренінгів «Школа без агресії». Спільно із фондом С.Вакарчука «Люди майбутнього» фонд передав до 10 дитячих будинків 40 комплектів комп’ютерної техніки.

У рамках акції “Разом — у майбутнє” протягом 2008-2009 р.р. 24 дитини-сироти пройшли курс профорієнтації у банку «Надра» та ознайомилися із професією банкіра.

Програма технічної допомоги недержавним організаціям (проводиться із 2008 р.).

Метою програми є підтримка недержавних організацій, які працюють із соціально незахищеними верствами населення.

У результаті реалізації програми понад 250 представників неприбуткових громадських організацій стали учасниками тематичних тренінгів, технічну підтримку було надано 70 громадським організаціям із 15 областей України, зокрема ГО “Центр філантропії”, МГО “Мангуп”, МГО “Пласт — Національна скаутська організація України”, ВГО “Громадський клуб” та ін.

Програма розвитку творчих і пізнавальних здібностей дітей (проводиться з 2007 р.)

Метою програми є розвиток творчих здібностей дітей і допомога обдарованим дітям.

У результаті проведення програми до конкурсу журналістів було залучено понад 500 юних журналістів з усіх областей України, а також більше 1700 маленьких митців. Видано 4 тис. листівок із малюнками талановитих дітей, ці малюнки було використано при виданні 200 тис. буклетів і 50 000 плакатів. Глядачами концертів за участю відомих українських зірок стали понад 4,5 тис. дітей із підшефних закладів, більше 1 тис. дітей взяли участь у пізнавальних екскурсіях до найвідоміших музеїв країни. У результаті проведення акції “Розмалюй писанку” у 2008-2013 рр. у майстер-класах із писанкарства взяли участь понад 10 тис. дітей із 30 обласних дитячих лікарень чи дитячих будинків, а також із Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Програма допомоги постраждалим від повені у Закарпатті (проведено у 2008 р.)

Програма включала в себе збір коштів для допомоги багатодітним сім”ям, які постраждали внаслідок повені у Закарпатті літом 2008 р. У результаті проведення програми було зібрано 42 тис. грн. Фінансову допомогу у розмірі від 1 500 грн. до 3 500 грн. і подарунки (шкільне приладдя) отримали 24 багатодітних родини.

Програма оздоровлення дітей (проводиться з 2010 р.)

Метою програми є оздоровлення дітей у літніх та зимових таборах.

Проведення літнього і зимового оздоровлення дітей у дитячих таборах у Криму, Карпатах та у Черкасах було організовано фондом спільно із Національною скаутською організацією України “Пласт” за скаутськими програмами, які АПН України визнала найкращими для літнього дитячого таборування. У результаті проведення програми протягом 2010-2013 рр. у Криму, в Карпатах та на Черкащині відпочили більше 2 тис. дітей.