Прес-центр

Прес-центр

Табір "Велика гра - 2017" чекає на друзів!
09.05.17

Усіх, хто прагне гарно відпочити на Чорному морі, знайти нових друзів та познайомитися із пластуванням (українським скаутінгом) у з 17 липня, 1 і 16 серпня 2017 року запрошуємо до табору «Велика гра» (Одеса, курорт Затока)!

Запрошуємо на зимовий табір "Різдвяна подорож-2017"!
02.12.16
Запрошуємо до спільних веселих пригод та святкування Різдвяних свят у зимових Карпатах! З 2 по 10 січня на вас чекають святкування Різдва у зимових горах, нові враження та зустрічі із старими та новими друзями! Гайда разом в Карпати!
Запрошуємо волонтерів, благодійників і друзів фонду на концерт Даші Суворової!
01.12.16

2 грудня в клубі Atlas відбудеться великий сольний концерт Даші Суворової, в рамках якого співачка презентує свій перший україномовний альбом “Додому” з музикантами “Океану Ельзи” (саунд- продюсер Мілош Єліч). З нагоди 11-річчя “Дитячого світу” запрошуємо волонтерів, благодійників і друзів фонду на концерт!

Відбулася презентація українсько-канадського фольклорного ансамблю "Вітер"
01.10.16

10 липня о 15:00 благодійний фонд “Дитячий світ” та Агенція “PRO Production Ukraine” провели у парку ім.Т. Шевченка біля Будиночку Святого Миколая (м.Київ) презентацію українсько-канадського фольклорного ансамблю “Viter” (м. Едмонтон, Канада).

Запрошуємо дітей на відпочинок у літньому таборі «ВЕЛИКА ГРА» на Чорному морі
21.04.16

“Дитячий світ” спільно із Міжнародним благодійним фондом Начального Пластуна організовує для дітей літній оздоровчий табір «Велика гра», який відбуватиметься на Чорному морі (Одеса, с.Чорноморка, оздоровча база «Медик»), у червні-серпні 2016 р. Місце і дати проведення табору: Одеса, с.Чорноморка (200 м від моря). Табір орієнтований на дітей віком від 6 до 16 років. Запрошуємо!