Прес-центр

37 тисяч гривень зібрано для хворих дітей (акція "Я люблю життя")

19.12.13

У Черкасах завершилася благодійна акція «Я люблю життя». Організаторам вдалося отримати понад 37 тисяч гривень пожертв на лікування 4 важкохворих дітей. Збирати кошти допомагали 42 творчі колективи та 25 волонтерів. Організаторами виступили Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ», волонтерський рух «Жити завтра» та черкаський осередок «Всеукраїнської мережі ЛЖВ».

Організаторами виступили Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ», волонтерський рух «Жити завтра» та черкаський осередок «Всеукраїнської мережі ЛЖВ». Щоденно волонтери збирали гроші поблизу торговельно-розважальних центрів міста. А щосуботи влаштовувалися тематичні заходи у торговому центрі.

За 9 тижнів акції було зібрано:
• 22091 грн. в скриньки,
• 129 грн. на рахунок,
• 15000 грн. цільової допомоги від ПАТ «Азот» у фонд милосердя.

Ці кошти отримали:
За домовленістю організаторів, гроші розподілені таким чином:
• Микита Сокол -7000 грн
• Богдан Бондар – 7000 грн
• Аміна Єлізарова 7000 грн
• Влада Синьогуб – 1000 грн. + 15000 грн як цільовий переказ від ПАТ «Азот» на лікування у Харкові.
Залишок коштів – 220 грн – спрямовані на проведення новорічних майстер-класів у відділенні онкогематології.

Віктор Парамонов, головний лікар Черкаського обласного онкодиспансеру, відзначає: «Тільки онкогематологічних хворих дітей у Черкаській області майже 300. Хтось з них не виписується з лікарні рік і більше. Це дуже виснажливо для родин, у тому числі – й матеріально. Тому їх потрібно підтримувати».

Символом акції стала лялька з написом «Я люблю життя». «Це – символ надії. Символ того, що спільно ми можемо допомогти дітям і їх батькам пройти через тяжкі часи, і вони не залишаться одинокими. Іноді навіть слово, навіть посмішка надихає ці сім`ї боротися», – говорить один з організаторів, голова наглядової ради фонду «Дитячий світ», голова «Громадської Ради Черкас» Валентина Жуковська. Також вона додає: «Я хочу подякувати усім, хто брав участь у зборі коштів. Насамперед нашим друзям-партнерам: Волонтерському руху «Жити завтра» – Світлані Федоровій, Всеукраїнській благодійній організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» – Олені Фрідріх та Насті Мельниковій, відділенню Дитячої онкогематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру, головному лікарю Віктор Парамонову, експериментальному дитячому центру та його керівникові Наталії Мисан та всім іншим.

Повернутися до розділу