Прес-центр

Прес-центр

Президент фонду “Дитячий світ” взяв участь у програмі “Батьківські збори” на Національному радіо

29 червня в ефірі програми “Батьківські збори” Першого каналу Національного радіо України взяв участь президент Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячий світ” Сергій Летенко.

Побудовано вже третій дитячий майданчик за два місяці
25.06.13

22 червня Фонд “Дитячий світ” та ПАТ “Азот” у Черкасах відкрили дитячий майданчик у подвір’ї будинків на Пастерівській, 11, та Бульвара Шевченка, 320. Свого часу т.зв. “югославський” будинок будувався для родин працівників АЗОТу, багато з яких і зараз тут проживають зі своїми сім’ями. Це вже третій дитячий комплекс, вироблений “Азотом” ы встановлений за підтримки Фонду “Дитячий світ” за останні два місяці.

“В ім’я життя”: “Дитячий світ” допомагає врятувати життя хворим дітям
19.06.13

14 червня, у Міжнародний день донора за ініціативи фонду “Дитячий світ” стартувала Всеукраїнська соціальна акція “В ім’я життя”. В її рамках кожен, кому небайдужа доля хворих дітей, може стати донором для маленьких пацієнтів обласних дитячих лікарень.

З першого дня літа у Черкасах стартувала “Велика гра”
19.06.13

З 1 червня у Черкасах у парку Ювілейний (50-річчя Жовтня) почав роботу літній табір денного відпочинку і розвитку “Велика гра”. Це вже другий літній табір, організований на Черкащині Всеукраїнським благодійним фондом “Дитячий світ” та головою його наглядової ради Валентиною Жуковською.

У Черкасах з’явився новий дитячий майданчик від Азоту та фонду "Дитячий світ"
19.06.13

Справжнім святом з піснями, танцями, конкурсами та безкоштовним морозивом стало відкриття минулого тижня дитячого ігрового майданчика на території гімназії №31, що знаходиться в мікрорайоні Черкас «Митниця». Це вже не перший майданчик, виготовлений та встановлений в місті товариством “Азот” і фондом “Дитячий світ”.