Прес-центр

Прес-центр

На Митниці з’явився новий дитячий майданчик

Справжнім святом з піснями, танцями, конкурсами та безкоштовним морозивом стало відкриття минулого тижня дитячого ігрового майданчика на території гімназії №31, що знаходиться в мікрорайоні Черкас «Митниця». Це вже другий майданчик, виготовлений та встановлений в місті товариством “Азот” і фондом “Дитячий світ”.

На День міста черкащани не лише пили та їли, а й визначалися з доленосними шляхами

Серед усієї програми святкування Дня міста вирізнялися і окремі акції, підтримані Благодійним Фондом «Дитячий світ», які не носили характер розважальних. Зокрема йдеться про дитячий чемпіонат з міні-футболу «Кубок АЗОТу» та історико-культурний квест «Черкаси – моє місто».

Школярі розшукували у Черкасах зашифровані історичні місця

День міста подарував його жителям та гостям незабутні враження свята, радості, яскравих емоцій і вражень, а ще – запальних танців, конкурсів та веселощів. Усе це мали змогу побачити і відчути всі, хто завітав на площу біля Палацу культури «Дружба народів», де стартував історико-культурний квест «Моє місто», ініційований фондом “Дитячий світ”.

Здобутки живописного міського пленеру представили в Черкаському музеї

6 червня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилась виставка творів живопису I міського пленеру ЧЕРКАСИРІДНЕ МІСТО МОЄ.

Протягом місяця у музеї демонструватимуть пейзажі Черкас

Ініціатором пленеру виступила голова наглядової ради благодійного фонду «Дитячий світ» Валентина Жуковська. Сьогодні у ПК «Дружба народів» відбулося відкриття виставки картин учасників пленеру «Черкаси – рідне місто моє!». Протягом двох тижнів п’ятнадцятеро художників зобразили більше 50-ти пейзажів Черкас.