Прес-центр

Преса про нас

Президент фонду “Дитячий світ” взяв участь у програмі “Батьківські збори” на Національному радіо

29 червня в ефірі програми “Батьківські збори” Першого каналу Національного радіо України взяв участь президент Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячий світ” Сергій Летенко.

“Велика гра” цього року працює у Парку 50-річчя

Вже другий рік поспіль літнє дозвілля для маленьких черкасців організовує Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ», який очолює Почесний Президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська.

“Потрібно радіти життю, бо життя – це вже щастя”, – черкаська “Діана Гурцкая” Таня Батуріна

Нещодавно Таня Батуріна презентувала свій талант на Дні міста. Запросив її до участі в святковій програмі БФ “Дитячий світ”, головою правління якого є Валентина Жуковська.

На Митниці з’явився новий дитячий майданчик

Справжнім святом з піснями, танцями, конкурсами та безкоштовним морозивом стало відкриття минулого тижня дитячого ігрового майданчика на території гімназії №31, що знаходиться в мікрорайоні Черкас «Митниця». Це вже другий майданчик, виготовлений та встановлений в місті товариством “Азот” і фондом “Дитячий світ”.

На День міста черкащани не лише пили та їли, а й визначалися з доленосними шляхами

Серед усієї програми святкування Дня міста вирізнялися і окремі акції, підтримані Благодійним Фондом «Дитячий світ», які не носили характер розважальних. Зокрема йдеться про дитячий чемпіонат з міні-футболу «Кубок АЗОТу» та історико-культурний квест «Черкаси – моє місто».