Прес-центр

Благодійний фонд "Дитячий світ" підтримав дитячу велогонку

28.09.11

веселих і захоплюючих змаганнях взяли участь понад 800 дітей віком від 2-х до 15 років. Велогонки пройшли у Києві, Ужгороді, Житомирі, Каневі, Черкасах, Боярці і Бучі (Київська обл.), Одесі та Коломиї (Івано-Франківська обл.) Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ” виступив генеральним партнером заходу, надавши призи для учасників велогонок на загальну суму понад 40 тис. грн.

Метою заходу є розвиток та підтримка у дітей зацікавлення до їзди на велосипеді та пропаганда здорового способу життя, дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Тому невід`ємною складовою цьогорічної велогонки стала екологічна акція, яка полягала у прибиранні майданчиків проведення заходу силами волонтерів.
У Києві велогонка відбулася в парку Партизанської Слави (Харківський масив). Участь у ній взяло 115 дітей віком від 1 до 15 років. Подолавши дистанцію відповідно до своєї вікової категорії на 2,3 та 4-колісних велосипедах або на біговелах – безпедальних велосипедах – дітлахи мали можливість підживитись у безкоштовних кафе, скуштувати солодощі. Порадували малюків і дитячі майданчики, організовані зусиллями скаутів-пластунів та волонтерів Агенції пригод „Дивосвіт”. А наукова лабораторія від „Веселої науки” стала найчисельнішим за кількістю відвідувачів розважальним майданчиком на Київських перегонах.

Мама найменшої учасниці цьогорічних осінніх перегонів в Києві півторарічної Даринки поділилась враженнями про захід: „Трасу долали спільними зусиллями – тато допомагав доньці на складних ділянка справитись із біговелом, а я бігла перед Даринкою, заохочуючи рухатись до фініша. Весь вечір ми розглядали журнали та подарунки, що були в пакетах з призами, а медаль, яку отримала Даруся по закінченні заїзду, донька відмовилась знімати навіть лягаючи до ліжка, так і спала з нею”.

Як відмітила керівник проекту “Дивогонки” Зоя Бургонська, цією акцією організатори хотіли привернути увагу як дітей, так і батьків до їзди на велосипедах, показати їм, що це гарна і корисна для здоров`я альтернатива проведенню їхнього вільного часу”. Президент ВБФ „Дитячій світ” Сергій Летенко зокрема зазначив: „Дитячі велогонки несуть в собі величезний позитивний заряд як для дітей, так і для їх батьків. На мій погляд, це найкращий спосіб родинного відпочинку. Під час змагань діти вчаться правилам чесної гри, власними зусиллями досягаючи своєї мети у чесному змаганні, що є важливим для формування їхнього характеру. Сподіваюся, що “Дивогонки” стануть доброю традицією і з кожним роком і самі учасники і їх кількість буде зростати”.

Медалі, також призи, надані спонсорами проекту – компанією „ІСД”, видавництвами „Мікко” та „Ангелятко”, інтернет-магазином „Велобазар” – не залишили байдужими жодного з учасників змагань. А організатори вже розпочали підготовку до наступної велогонки, яка планується на квітень-червень наступного року.

Повернутися до розділу