Прес-центр

"Дитячий світ" оголошує тендер на закупівлю медобладнання

28.04.12

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» оголошує про проведення тендеру на закупівлю медичного обладнання для Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня». Закупівля здійснюється за рахунок коштів благодійника, яким виступає ПАТ „Азот” (входить до Group DF). Замовник торгів – ВБФ «Дитячий світ». Поштова адреса: 04053, м.Київ, вул. Артема, 15.

Закупівля здійснюється за процедурою – відкриті торги. До участі у торгах (тендері) запрошуються суб‘єкти господарювання – юридичні особи незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування або фізичні особи (далі – учасники), які офіційно направлять запит на отримання тендерної документації та подадуть тендерну пропозицію відповідно до вимог цієї тендерної документації. Строки виготовлення, постачання, комплектації, збирання – частинами протягом 90 робочих днів з дати підписання договору. Перша частина обладнання (не менше 25% від загальної кількості) має бути поставлена не пізніше 01.06.2012 р.

Тендерна документація видається згідно з офіційним запитом за адресою: м. Київ, вул. Пимоненка, 13-ж, 2 корп., або надсилається електронною поштою. Місце та кінцевий строк прийняття тендерних пропозицій: м. Київ, вул. Пимоненка, 13ж, 2 корп., 3-й пов., до 17:00 10.05.2012 р. (особисто, поштою).

Місце та дата розкриття тендерних пропозицій: м. Київ, вул. Артема, 15, о 15:00 11.05.2012 р. Під час отримання тендерної документації учасник повинен повідомити замовника про ім’я, адресу, номери телефонів, факсу та електронну пошту його представника, якому належить надсилати всю інформацію стосовно проведення тендеру. Проведення попередньої тендерної наради не планується.

Представник замовника, уповноважений здійснювати зв’язок з учасниками: Летенко Сергій Михайлович, тел./факс: (044) 481-09-49, 097 517 78 70.

Повернутися до розділу