Прес-центр

"Дитячий світ" передав медичне обладнання для Центру дитячої онкології та гематології

18.02.13

Всеукраїнський Благодїйний Фонд «Дитячий світ» в рамках програми «Здорові діти у щасливій країні» передав Центру дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру комплект сучасного медичного обладнання, – три інфузомати та матеріали до них на рік користування.

Частину коштів на придбання обладнання Центру дитячої онкології та гематології було зібрано співробітниками Надра Банку, а частину – під час благодійних новорічних концертів, які протягом січня проводилися фондом.

Інфузомати використовуються в дитячій онкології для введення лікарських препаратів при хіміотерапії. За словами завідувача Центру дитячої онкології та гематології Ірини Іванової, важливість цих приладів у тому, що вони здатні забезпечити високу точність і регулювання швидкості введення медикаментів.

Це дозволяє обрати необхідний варіант терапії в різних умовах дозування ліків маленьким пацієнтам, більшість із яких менше 6-річного віку. Директор онкоцентру Віктор Парамонов зазначив: «Ви знаєте традиційні крапельниці. А це обладнання – це надійність і спокій. Сьогоднішні ліки вимагають введення тільки через подібні пристрої. Вести інакше сучасне лікування теж неможливо, бо не буде того результату»

«Дуже боляче, коли бачиш, як діти з малого віку стикаються з бідою. І хочеться зробити, все можливе щоб їм було легше долати хворобу. На жаль, сьогодні залишилося ще дуже багато невирішених питань у медичній сфері. Ми не хочемо бути осторонь. Мені приємно, що ми можемо допомогти колективу, який вже 20 років лікує діток», – зазначила Валентина Жуковська, голова наглядової ради Благодійного фонду «Дитячий світ». В цілому, в рамках благодійної програми “Здорові діти у щасливій країні» ВБФ «Дитячий світ» передав комплекти медичного обладнання 13 обласним дитячим лікарням та Науково-практичному медичному Центру дитячої кардіології і кардіохірургії у Києві.

Повернутися до розділу