Прес-центр

"Дитячий світ" підвів підсумки акції "Благодійна листівка"

14.02.12

На початку лютого підведено підсумки акції «Благодійна листівка», яку проводив Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ». Під час акції кожен бажаючий мав змогу привітати зі святами своїх партнерів, друзів та колег яскравими кольоровими листівками, зробленими на основі малюнків талановитих дітей.

Акція проходить вже четвертий рік поспіль. Кожна листівка зроблена на основі малюнку на зимову тематику, намальованому талановитою дитиною. Напередодні новорічних і різдвяних свят «Дитячий світ» традиційно провів конкурс серед талановитих дітей. На конкурс було подано більше 150 мистецьких робіт, 17 найкращих з них було використано для створення благодійних листівок. Поштівки вийшли загальним накладом понад 20 тис. примірників. Їх можна було отримати у офісі ВБФ «Дитячий світ» чи замовити через інтернет на сайтах компаній-партнерів.

Новорічні листівки, видані фондом «Дитячий світ», з 8 по 13 грудня стали учасниками Всеукраїнської виставки-ярмарку благодійних листівок, організованої Укрпоштою спільно із благодійним фондом «Здоров’я українського народу». Виставка проходила у Центральному відділенні Укрпошти, що на Майдані Незалежності. За словами її організаторів, листівки «Дитячого світу» були одними із найбільш мистецьких.

Листівки фонду використали для привітання своїх партнерів та клієнтів багато компаній, в тому числі й іноземних. Використанням благодійних листівок вони продемонстрували високий рівень власної корпоративної соціальної відповідальності.

За словами Президента ВБФ «Дитячий світ» Сергія Летенка, кожен, хто привітав на свята друзів благодійною листівкою, водночас зробив дві добрі справи – приніс свято у чиюсь родину і допоміг хворим дітям, адже кошти, зібрані від розповсюдження благодійних листівок фонд направить на допомогу дитячим лікарням у рамках програми зі зниження дитячої смертності в Україні «Здорові діти у щасливій країні».

Повернутися до розділу