Прес-центр

«Дитячий світ» подарував радість дітям

11.03.13

Вже традиційно впродовж січня-лютого Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» провів благодійну акцію «Подаруй радість дітям». Акція проходить вже п’ятий рік поспіль. Цього року вона охопила 28 дитячих будинків. Її мета – допомога дітям-сиротам та сприяння їх соціалізації у суспільстві.

Протягом грудня минулого року співробітники Надра Банку, у співпраці з яким була організована акція, проводили збір подарунків для дітей. Збирали іграшки, книжки, диски із цікавими дитячими фільмами та інші речі, що можуть принести радість дитині із дитячого будинку. У січні та лютому тривала підготовка до зустрічі із дітьми. Учасниками акції разом із представниками партнерських громадських організацій готували для дітей цікаві тренінги, мистецькі вистави, вікторини тощо, готувалися до проведення солодких столів.

І ось ми – гості у дитячих будинках. Гості, на яких чекали і до зустрічі із якими готувалися! У 28 дитячих будинках по всій країні були організовані солодкі столи, проводилися ігрові програми. Спілкування було важливим і приємним для обох сторін – як дітей, так і для представників банку та фонду «Дитячий світ».

Діти були сповнені вражень. Саша Коритний, 11 років (вихованець Матвіївської школи-інтернату для дітей-сиріт): «Сьогодні я був найбільш активним і брав участь в усіх конкурсах. Ми грали «у довіру» один до одного, і мої друзі були надійними і веселими. Дякую вам за подарунки!»

А вихованець Чернігівського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений гай» Микола Клімак на знак подяки благодійному фонду «Дитячий світ» написав вірш:

«До нас приїхали здаля,
«Спасибі!» – каже вам маля,
Нам ви радість дарували,
пісню з нами заспівали.
Було весело – це визнаю,
Ігри дуже я люблю,
Гра про казку – просто клас…
Не забудемо ми вас!
Ви нас щиро звеселили,
Радість дітям подарили.
Часу більше я не маю
- тому вірш свій завершаю,
Приїжджайте ще до нас
- ми чекатимемо вас!»

За словами президента ВБФ «Дитячий світ» Сергія Летенка акція «Подаруй радість дітям» і активна участь у ній співробітників Надра Банку вже давно стали складовою корпоративної культури банку. Адже у більшості співробітників є свої діти чи онуки, і усвідомлення того, що участю у проекті ти подарував радість дитині, яка позбавлена батьківської любові, саме по собі приносить задоволення і стимулює прагнення здійснювати добрі справи.

Повернутися до розділу