Прес-центр

"Дитячий світ" провів оздоровчий табір для дітей у Криму

11.07.11

Щойно діти повернулися із першої зміни табору “Дитячий світ”, який вже другий рік поспіль проводить Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”. Цьогорічний табір запам“ятається його учасникам чудовою погодою, чистим і прозорим морем та чисельними пригодами, які всі разом пережили таборовики за 10 днів. Напевне, найцікавішим на таборі були численні змагання, які організовували самі учасники під керівництвом досвідчених вихователів. Таких змагань протягом табору діти організували чотири: тереновий на скелях поблизу Бухти космонавтів із численними завданнями на командну співпрацю, швидкість, витривалість та вміння логічно мислити, водний із різноманітними завданнями, які об“єднувала необхідність виконувати їх у воді, спортивний із цілою системою командних завдань та естафети, організовані наймолодшими таборовиками. Всі вони дали змогу учасникам здружитися та навчитися добре співпрацювати.

Захоплюючими були мандрівки степовим Кримом та екскурсії до Щолкіно і Феодосії, під час яких таборовики побували у Феодосійському краєзнавчому музеї та музеї письменника Олександра Гріна, побачили фонтан Айвазовського і прогулялися по стінах старовинної Генуезької фортеці. Під час екскурсії кожен учасник встановив своєрідний рекорд, покупавшись в один день на двох морях – Чорному та Азовському.

Завдяки присутності на таборі професійного інструктора з плавання всі діти навчилися чи вдосконалили свої вміння з плавання. І, звичайно, всіх захопила організована на таборі фінансова гра, під час якої кожен мав змогу отримати навички фінансової діяльності використовуючи таборову валюту – “гетьманчики”, ознайомився із основами фінансової грамотності.

Всім запам“яталося свято Івана Купала із мареною, чортиками, Водяником, вінками, пошуком квітки папороті і, звичайно, стрибками через вогнище. Майже кожного вечора на учасників табору чекала дискотека із майстер-класами з танців.
До побачення перша зміна! Вітаємо тебе, друга зміно!

Учасники про табір:

Василенко Олексій (12 років):
“Мені дуже сподобався цей табір, бо тут я відкрив для себе багато цікавих речей і знайшов нових гарних друзів. Дуже вразила дружність нашого гуртка. Та й погода була чудова – тепле море, безхмарне небо… Сподіваюся, що й наступного року зможу приїхати у цей чудовий куточок планети!”

Захарова Катерина (16 років):
“У таборі було дуже гарно. Найбільше сподобалося море: воно було теплим, чистим та лагідним. Дуже цікавими були різного роду змагання, які щодня проводилися у таборі: відчувався дух однієї команди”.

Спірідонов Максим (15 років):
“Найбільше мені сподобалася дружність серед учасників табору – я знайшов тут багато нових друзів”.

Покрасьон Ілля (11 років):
“Мені дуже подобається на таборі, бо тут я можу зустріти нових друзів, чогось навчитися і дізнатися про щось цікаве і нове. Для мене це був найкращий табір у житті!”

Повернутися до розділу