Прес-центр

«Дитячий світ» разом із партнерами подарував дітям-сиротам «Свято дитячих мрій»

22.12.12

Минулої суботи, 22 грудня, Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» разом із партнерами на сцені Конгрес-холу «Президент-отелю» провів для дітей-сиріт концерт та церемонію нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу «Урок казки». Захід приурочено до свята Дня Миколая, коли діти, за давньою українською традицією, отримують подарунки.

Гала-концерт «Свято дитячих мрій» розпочався виступом Київської школи балету «Тодес» під керівництвом Андріса Капіньша. На сцені разом із талановитими дітьми-сиротами виступали Камалія, Дмитро Скалозубов, дует «Доміно», гурт «ММDANCE», колективи «Open Art Studio», «Каприз» та інші. Діти разом із улюбленими зірками української естради подарували глядачам неймовірні та яскраві враження. Після завершення святкового шоу всі учасники конкурсу та діти з малозабезпечених родин отримали від «Дитячого світу» новорічні подарунки та ілюстровані календарики. Під час концерту у холі готелю, де проводилася виставка дитячих робіт, відбулося нагородження переможців у номінаціях: «Казкова країна», «Казковий художник» та «Золоті ручки».

Основна мета заходу – виявлення та підтримка найбільш активних та талановитих дітей-сиріт України віком від 6 до 16 років, які бажають втілити свої мрії у реальність, досягти творчих успіхів та успішно інтегруватись у суспільство. Загалом у конкурсі взяли участь понад 1 200 дітей із різних регіонів України. Учасники змагалися у п’яти номінаціях, серед яких – вокал, хореографія, образотворче мистецтво та виготовлення саморобок. Найбільше учасників було із Одеси, Луганська, Миколаєва, Вінниці, Києва, Донецька та АР Крим та ін.. Журі конкурсу розподілили призові місця між 36 учасниками і 10 колективами. Згідно з номінаціями конкурсу, на сцені виступили і були нагороджені переможці, які здобули призові місця в номінаціях «Чарівний голос», «Казковий реверанс» і «Казка».

Організаторами цього феєричного шоу разом із ВБФ «Дитячий світ» і кінокомпанією «Атасов Сінема Груп» виступили також Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», Київська міська державна адміністрація, Український Форум благодійників та інші.

Повернутися до розділу