Прес-центр

"Дитячий світ" розпочав акцію "Благодійна листівка"

27.10.11

27 жовтня стартувала акція «Благодійна листівка» Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ». Акція проходить вже четвертий рік поспіль. Під час акції кожен бажаючий має змогу привітати з новорічними та різдвяними святами своїх партнерів, друзів та колег яскравими кольоровими листівками, зробленими на основі малюнків дітей, яким допомогли лікарі.

Кожен, хто замовить листівку, робить добру справу, оскільки кошти, зібрані від їх розповсюдження, будуть направлені на допомогу дитячим лікарням у рамках програми зі зниження дитячої смертності в Україні «Здорові діти у щасливій країні», яку проводить благодійний фонд «Дитячий світ». Завдяки проведенню акції у попередні роки було зібрано понад 60 тис. грн., які було використано на придбання медичного обладнання для п’яти дитячих лікарень. За словами Президента ВБФ «Дитячий світ» Сергія Летенка, метою вітальних листівок є приносити у кожну оселю радість і свято. А що може бути більшою радістю, як допомогти хворій дитині і врятувати їй життя? Отже, кожна благодійна листівка водночас приносить радість і допомагає зробити добру справу. Учасники акції несуть своїм друзям і колегам добро, демонструючи себе із якнайкращої сторони.

Переглянути пропоновані листівки можна за посиланням http://www.dytsvit.in.ua/ua/index.php?m=3&t=4&id=1&s=3. Благодійний внесок за одну листівку становить 15 грн. Для того, щоб приєднатися до акції, необхідно замовити поштівки електронною поштою dytsvit_fond@ukr.net або за тел. (044) 481 09 49. Після отримання підтвердження замовлення листівок слід перерахувати благодійну пожертву до ВБФ «Дитячий світ». Отримати замовлені поштівки можна кур’єром або у зручний час в офісі ВБФ «Дитячий світ». При замовленні 500 і більше листівок на них може бути розміщений логотип організації-благодійника.

Благодійний фонд «Дитячий світ» запрошує взяти участь в акції всіх небайдужих людей, розповісти про неї друзям і партнерам та разом допомогти хворим дітям. Більш детальну інформацію про хід акції, а також про суму зібраних коштів і про придбане обладнання можна дізнатися з сайту фонду www.dytsvit.in.ua.

Довідка:
Основним показником, який відображає стан здоров’я дітей віком до 1 року, є показник смертності немовлят, що використовується світовою громадськістю для визначення рівня соціально-економічного розвитку та ефективності діяльності системи охорони здоров’я в країні. Підписавши у 1989 році Декларацію тисячоліття ООН, Україна зобов’язалася до 2015 року знизити смертність дітей на дві третини порівняно з 1990 роком. Проте в Україні рівень дитячої смертності в 3-5 разів перевищує показники розвинених країн світу, а її динаміка упродовж останніх 10 років ставить під загрозу виконання міжнародних зобов’язань. Особливо загрозливим є рівень технічної забезпеченості реанімаційних відділень дитячих лікарень, що призводить до зростання летальних випадків серед новонароджених дітей з критично малою вагою тіла. Зниження рівня дитячої смертності є першочерговим завданням не лише лікарів та держави, а й всіх небайдужих представників громадянського суспільства, як це характерно для всіх розвинутих країн світу.

Будь-яка українська дитина, перебуваючи в реанімації, щодня втрачає шанс на життя через нестачу в обласних лікарнях високоякісного обладнання і провідних медичних технологій.

Для того, щоб допомогти вирішенню проблеми, Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України ініціював благодійну програму «Здорові діти в щасливій країні», метою якою є боротьба із дитячою смертністю в Україні. Ми намагаємося допомогти хворим дітям, які потрапляють у реанімації дитячих лікарень. На зібрані кошти ми закуповуємо першочергово необхідну медичну апаратуру для відділень дитячої реанімації, з проханням придбати її до нас звернулися головні лікарі із 25 обласних дитячих лікарень. На сьогодні у рамках програми ми передали комплекти медичного обладнання 13 обласним дитячим лікарням.

Повернутися до розділу