Прес-центр

"Дитячий світ" виступив співорганізатором дитячого фестивалю "Повір у себе"

31.10.11

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» виступив співорганізатором Фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе». Він відбувся 20 жовтня у приміщенні Деснянської районної державної адміністрації Києва. Тут відбулося справжнє свято талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями, які прагнуть самореалізовуватися і брати активну участь у громадському житті суспільства.

Захід був підпорядкований темі «Дружба» і пройшов під гаслом “Разом до успіху та перемог”. Під час фестивалю пройшла виставка творчих робіт дітей-інвалідів, демонстрація фільмів про зразки успішної самореалізації та проблеми осіб з інвалідністю, презентація послуг для осіб з особливими потребами, ігротека та концерт талановитих дітей з особливими потребами. Більшість учасників робили свої перші кроки на сцені ще зовсім маленькими. Тепер вони – досвідчені виконавці і тримаються майже як професійні артисти. Їх майстерність зростає з року в рік і приносить справжню насолоду глядачам. Своїми виступами вони доводять, що головне – повірити у те, що обмежень не існує. І ці діти повірили, і зробили, здається, неможливе. Учасники як ніхто інший знають ціну справжній дружбі і вміють цінувати кожний її прояв. А тому не шкодували своїх зусиль і таланту для того, щоб переконати присутніх, що без дружби та любові життя неможливе.

Надійка Болдирєва, яка стала призеркою фестивалю у номінації «авторська поезія та проза» так висловила свої почуття: «У мене так багато друзів, що навіть важко перелічити. Друзі – це велика цінність. Цей фестиваль допоміг знайти друзів, наблизитися до людей, вийти зі стін квартири». Справжнім відкриттям фестивалю став вокальний дует Олексія Вишневського та Олесі Сокало. Пісня “Не чекай мене” у виконанні дуету зворушила глядачів до сліз. І Олексій і Олеся разом виступили вперше. Порадували своєю творчістю маленькі вихованці школи-дитячого садочка “Мрія”, дитячих дошкільних закладів, дитячої музичної школи № 24 та центру психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Відкрив фестиваль і нові імена. Переможцями виставки творчих робіт стали Андрій Новік (образотворче мистецтво), Михайло Щербаков (декоративно-прикладне мистецтво), Андрій Могила (вироби з бісеру), Дмитро Боровий (вироби з паперу), Антон Авдєєнко (ліплення), Аміна Джафарова (фото); Іван Мойсієнко (вокально-хоровий жанр), Олександр Бунько (естрадно-інструментальний жанр) і Анастасія Гарник (авторська поезія та проза).

Всі учасники фестивалю отримали подарунки від благодійного фонду “Дитячий світ”. Президент ВБФ «Дитячий світ» Сергій Летенко зазначив, що віра в себе і наполегливість у досягненні своєї мрії – це безперечні складові життєвого успіху. І маленькі учасники фестивалю надзвичайно переконливо це всім продемонстрували. Гостями фестивалю були також секретар Київської міської ради Галина Герега і директор Київського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Валерій Танцюра.

Фестиваль закінчився, та згадка про нього ще довго приноситиме його учасникам радість. Адже вкотре вони довели – обмежень не існує: вони лише у нашій уяві. І ці діти повірили, і зробили те, що здавалося неможливим.

Повернутися до розділу