Прес-центр

"Дитячий світ" виступив співорганізатором Дня Землі

22.04.12

22 квітня у київському гідропарку відбулося традиційне свято «День Землі», співорганізатором якого виступив заснований Надра Банком Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ». У заході, який було присвячено Дню народження нашої планети – Землі, – взяло участь більше 1000 учасників, – від 3-4 річних малюків із батьками до старшокласників.

День Землі пройшов як справжнє свято, коли оживає природа і починається новий сезон нових мандрів і пригод. Захід проходив у форматі великого дитячого змагання. Його учасники, розбившись на команди, долали перешкоди і змагалися у інтелектуальних конкурсах, мали продемонструвати свої вміння співпраці в команді і знання законів природи. Діти брали участь у дванадцяти змаганнях, найцікавішими з яких були: «Друге життя для сміття», «Краєзнавча вікторина», гра «Квітковий компас», гра «Врятуй життя», майстер-клас із виготовлення «весняних коників», «Артефакт», розважально-ігрова смуга перешкод – «Скаутська стежина», «Повітряний ліфт», «Лабіринт»; мобільний скеледром, водне раллі, конкурс дитячого малюнку «Моя любов – Землі».

Найцікавішим елементом заходу, на думку більшості учасників, була презентація кампанії Європейські Дні Сонця в Україні, в рамках якої демонструвалися саморобки із вторсировини та проходив майстер-клас із самостійного майстрування приладдя, яке може використовувати сонячну енергію.

За словами Президента ВБФ «Дитячий світ» Сергія Летенка, екологічне виховання та любов до рідної землі – ці важливі виховні елементи – є складовою концепції Дня Землі. Саме тому «Дитячий світ» вважає проведення цього заходу корисним для кожної дитини, яка стала його учасником.

Під час свята відбулися міські змагання зі спортивного орієнтування «Київська весна» та виставка фотографій «Чудово мандрувати по Землі». Гостями свята були відомі майстри із джоллі-джампінгу та маунтин-байку.Організаторами свята виступили Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”, Федерація спортивного орієнтування Києва, МБО «Зелене досьє», Благодійний Фонд розвитку учнівського краєзнавства і туризму та ін.

Повернутися до розділу