Прес-центр

"Дитячий світ" запрошує дітей на табір в Карпати!

15.07.11

Літо ще триває! І у вас є ще можливість організувати для себе і своєї родини гарний літній відпочинок у Карпатах. З 14 по 23 серпня відбудеться оздоровчий табір “Долаючи вершини”, який проводить Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”. Табір відбуватиметься у самому серці Карпат у с. Верхньовисоцьке, Турківського району Львівської обл.

Місце знаходження табору і дати проведення: відпочинок для дітей-участників віком від 6 до 17 років проходитиме з 14 по 23 серпня на базі міжнародного таборового комплексу у с. Верхньовисоцьке, Турківського району Львівської обл.

Умови перебування на таборі: проживання у 4-місних номерах двоповерхового таборового комплексу (у приміщеннях табору 2 роки тому зроблено євроремонт) зі стаціонарними кухнею, туалетами, душем із гарячою водою і їдальнею. Діти у таборі організовані у гуртки по 5-6 осіб на чолі з вихователем.
Заходи безпеки у таборі: табір знаходиться на огородженій території. Проводиться цілодобове чергування, постійно присутній медичний працівник, неподалік розташований медичний пункт.

Програма відпочинку: передбачає оволодіння навичками пішохідного туризму, спортивні змагання із футболу та інших видів спорту, бесіди на морально-етичні теми, заняття зі співу, рольові ігри на місцевості. На таборі проводиться одноденна мандрівка в Карпати і екскурсія по історичних місцях Львова.
Харчування у таборі: триразове харчування із десертом, готують фахові кухарі. Закупвіля продуктів проходить через перевірених постачальників.
Необхідні документи та спорядження на табори: – Медична довідка учасника оздоровчого табору (форма №101710 МОЗ України)

Як записати вашу дитину на табір:
1. Необхідно заповнити реєстраційну картку;
2. Декларацію ознайомлення з ризиками та відповідальністю і переслати їх до 8 серпня факсом (044) 481 09 49 або електронною поштою dytsvit_fond@ukr.net

Відправлення дітей до таборів:
Групами з Києва і Львова під керівництвом супроводжуючого. Проїзд дітей із табору додому організовується таким же чином.
Детальніше про можливість участі у туристичному оздоровчому таборі можна дізнатися за тел.: (044) 481 09 49, моб.тел. (097) 517 78 70

Гарного відпочинку Вам і Вашій родині!

Повернутися до розділу