Прес-центр

"Дитячий світ" запросив дітей на Масляну

06.03.12

Наприкінці зими Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» спільно із Київським палацом дітей та юнацтва організував у київському Гідропарку свято проводів зими. Цього року Масляну відвідали понад 500 гостей, серед яких були і діти, і дорослі. В рамках заходу були проведені цікаві народні забави і спортивно-туристичні ігри. Зокрема, діти могли позмагатися у спортивному орієнтуванні «Пошук скарбів» та у подоланні туристської смуги перешкод, пройшовши паралельну та навісну переправи, тощо.

Крім того, всі учасники мали змогу навчитися мистецтву hand made, взявши участь у майстер-класах із виготовлення саморобок із підручних матеріалів.

Всі учасники заходів, що відбувалися у Гідропарку, отримали солодкі призи та пам’ятні сувеніри від Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ», Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київського палацу дітей та юнацтва і телеканалу «VIASAT NATURALS».

Кульмінацією свята стало частування млинцями, смаженими учасниками власноруч під час заходу, і яскраве дійство – обрядове спалення символу зими.

Крім благодійного фонду «Дитячий світ» та Київського палацу дітей та юнацтва, у заході взяли участь дитячі громадські організації «Плай», «Скаути Києва», «СПОК», дитячий туристичний клуб «Мангуп» та інші. Партнером свята виступила туристична компанія «KrainаUa».

На думку президента ВБФ «Дитячий світ» Сергія Летенка, залучення дітей до змагань на природі і туризму є важливою складовою формування у них навичок здорового способу життя. Тому «Дитячий світ» проводить і активно підтримує заходи, спрямовані на популяризацію активного відпочинку.

Повернутися до розділу