Прес-центр

"Дитячий світ" та Динамо (Київ) починають спільні соціальні програми

01.09.13

В рамках проекту популяризації українського футболу Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» спільно з київським «Динамо» в кінці липня організував перший масовий похід дітей на матч чемпіонату України.

«На сьогодні ми визначили кілька основних векторів, по яким буде розвиватись наше співробітництво. В першу чергу, це популяризація українського футболу та благодійництво, – говорить Ігор Суркіс, президент футбольного клубу «Динамо» (Київ). – Поступово наше суспільство приходить до розуміння того, що здоровий спосіб життя має бути пріоритетом для кожної людини. Тому ми маємо намір реалізувати ряд проектів, спрямованих на виховання у підростаючого покоління любові до спорту».

28 липня 300 юних вболівальників (дітей з малозабезпечених родин і підшефних оздоровчих дитячих закладів) відвідали матч «Динамо» – «Севастополь». Багато хто з них вперше побував на НСК «Олімпійський» та побачив вживу гру професійних команд. Завдяки програмі вже понад 1,5 тисячі дітей змогли підтримати столичний клуб на стадіоні.

Надя Пекарська, 6 років: «Раніше я ніколи не була на такому стадіоні. Він величезний і дуже гарний. Гра дуже сподобалась. «Динамівці молодці. Ми з друзями гучно вболівали за команду!»

Володя Бедросов, 8 років: «Отримав багато вражень. Задоволений не тільки самою грою, а й результатом. Велика подяка за можливість відвідати матч».

Максим Іванов, 9 років: «Я дуже зрадів, коли нам запропонували безкоштовні квитки на матч. А ще чудово, що ми провели час на стадіоні разом з татом. Він давній вболівальник «Динамо». Я – також. І тому ми були на сьомому небі від того, що наші виграли. Цей вечір запам’ятається надовго. І тепер буду чекати на наступний матч!»

Повернутися до розділу