Прес-центр

Конкурсом юних читців розпочався фестиваль "Шлях до Тараса"-2014

17.02.14

15 лютого у Палаці культури «Дружба народів» поважне журі розглянуло 52 номери в рамках конкурсу читців «Я на сторожі коло їх поставлю слово!». Загалом на сцену вийшло понад 100 дітей з усієї Черкаської області (Сміла, Драбів, с.Байбузів, с.Голов’ятин, с.Леськів).

“Дуже приємно, що усі учасники завчасно і наполегливо готувалися до конкурсу. Юні читці вразили не тільки силою поетичного слова, але і артистичністю, красою костюмів, постановкою. Хочу подякувати їхнім батькам, учителям – за те, що прищеплюють змалку любов до Шевченкового слова, – говорить Голова Наглядової Ради Фонду “Дитячий світ” Валентина Жуковська. – Також хотіла б подякувати журі конкурсу: Власенко Тамарі Тимофіївні, заслуженій артистці України, Данилюк Алі Миколаївні,заслуженому працівнику культури України, режисеру, Крикун Ніні Миколаївні, викладачу театрального відділу дитячої школи мистецтв та Підгаєвській Раїсі Миколаївні, режисеру фестивалю “Шлях до Тараса”.

Результати конкурсу читців:

I місце: Бринько Анастасія, Черкаська ЗОШ №4.
II місце:
Коробко Павло, Черкаська ЗОШ №3.
Богословець Віталіна, Черкаська СШ №18.
III місце
Орел Анна, Голов’ятинська ЗОШ, Смілянський район.
Монець Степан,Черкаське вище професійно-технічне училище.
Озірний Денис, Черкаська СШ №20.
Кононенко Анастасія, Черкаська СШ №20.

Відкриття фестивалю:
Потапенко Микола, Драбівський НВК.
Салата Максим, Голов’ятинська ЗОШ, Смілянський район.
Хабло Оксана, Леськівська ЗОШ, Черкаська обл.

Проведення наступних етапів цьогорічного культурно-мистецького фестивалю Шлях до Тараса були відмінені через трагічні події у країні. “Віримо в те, що найближчим часом кровопролиття у державі зупиниться і ми з вами ще відсвяткуємо річницю нашого Великого Кобзаря – під мирним небом і з новими надіями на майбутнє”, – зазначила Валентина Жуковська.

ФОТОГАЛЕРЕЯ КОНКУРСУ

Повернутися до розділу