Прес-центр

Новини

Тренінг для школярів у Черкасах провів фахівець з Індії
26.02.13

Протягом січня-лютого Всеукраїнський Благодійний Фонд «Дитячий світ» у партнерстві із міжнародною фундацією «Art of living» у рамках проекту «Школа без агресії» по всій Україні – від Херсона до Ужгорода – провів ряд тренінгів для дітей. Їх мета – зниження рівня асоціальної поведінки серед підлітків шкільного віку.

"Дитячий світ" передав медичне обладнання для Центру дитячої онкології та гематології
18.02.13

Всеукраїнський Благодїйний Фонд «Дитячий світ» в рамках програми «Здорові діти у щасливій країні» передав Центру дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру комплект сучасного медичного обладнання, – три інфузомати та матеріали до них на рік користування.

У "Різдвяній подорожі" з "Дитячим світом" побували більше 40 дітей
16.01.13

У січні Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» провів у Карпатах дитячий оздоровчий табір. Його часниками стали 44 дитини із Києва, Донецької, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Луганської та Дніпропетровської областей. До табору було запрошено дітей із малозабезпечених родин та напів-сиріт. В кінці лютого серед учасників табору фонд провів конкурс творів, під час якого діти поділилися своїми враженнями від зимового відпочинку. Нещодавно було підведено результати конкурсу.

"Дитячий світ" запрошує дітей провести канікули у Карпатах
28.12.12

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» під час Різдвяних свят, з 5 по 13 січня, організовує для дітей «Різдвяну подорож» – відпочинковий табір у Карпатах. Місце і дати проведення табору: таборовий комплекс поблизу села Верхньовисоцьке, Турківського району Львівської області, за 6 км від траси Київ-Чоп, за 30 км від м. Сколе та 140 км від Львова. Табір розташований у двохповерховому цегляному будинку на території 0,52 га в екологічно чистій місцевості. Поруч протікає гірська річка, біля якої розміщено ігровий майданчик.

«Дитячий світ» разом із партнерами подарував дітям-сиротам «Свято дитячих мрій»
22.12.12

Минулої суботи, 22 грудня, Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» разом із партнерами на сцені Конгрес-холу «Президент-отелю» провів для дітей-сиріт концерт та церемонію нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу «Урок казки». Захід приурочено до свята Дня Миколая, коли діти, за давньою українською традицією, отримують подарунки.