Прес-центр

Новини

Побудовано вже третій дитячий майданчик за два місяці
25.06.13

22 червня Фонд “Дитячий світ” та ПАТ “Азот” у Черкасах відкрили дитячий майданчик у подвір’ї будинків на Пастерівській, 11, та Бульвара Шевченка, 320. Свого часу т.зв. “югославський” будинок будувався для родин працівників АЗОТу, багато з яких і зараз тут проживають зі своїми сім’ями. Це вже третій дитячий комплекс, вироблений “Азотом” ы встановлений за підтримки Фонду “Дитячий світ” за останні два місяці.

“В ім’я життя”: “Дитячий світ” допомагає врятувати життя хворим дітям
19.06.13

14 червня, у Міжнародний день донора за ініціативи фонду “Дитячий світ” стартувала Всеукраїнська соціальна акція “В ім’я життя”. В її рамках кожен, кому небайдужа доля хворих дітей, може стати донором для маленьких пацієнтів обласних дитячих лікарень.

З першого дня літа у Черкасах стартувала “Велика гра”
19.06.13

З 1 червня у Черкасах у парку Ювілейний (50-річчя Жовтня) почав роботу літній табір денного відпочинку і розвитку “Велика гра”. Це вже другий літній табір, організований на Черкащині Всеукраїнським благодійним фондом “Дитячий світ” та головою його наглядової ради Валентиною Жуковською.

У Черкасах з’явився новий дитячий майданчик від Азоту та фонду "Дитячий світ"
19.06.13

Справжнім святом з піснями, танцями, конкурсами та безкоштовним морозивом стало відкриття минулого тижня дитячого ігрового майданчика на території гімназії №31, що знаходиться в мікрорайоні Черкас «Митниця». Це вже не перший майданчик, виготовлений та встановлений в місті товариством “Азот” і фондом “Дитячий світ”.

Еко-акція "Зробимо Україну чистою!"
19.06.13

Фонд “Дитячий світ” разом з більш ніж 4 тисячами черкащан долучились до всеукраїнської еко-акції “Зробимо Україну чистою”.