Прес-центр

Новини

ВБФ "Дитячий світ" став членом Глобального Договору ООН
02.04.12

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» став членом Глобального Договору ООН – організації, що об’єднує більше 180 компаній та громадських організацій в Україні, які проводять свою діяльність відповідно до принципів корпоративної соціальної відповідальності.

"Дитячий світ" запросив дітей на Масляну
06.03.12

Наприкінці зими Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» спільно із Київським палацом дітей та юнацтва організував у київському Гідропарку свято проводів зими. Цього року Масляну відвідали понад 500 гостей, серед яких були і діти, і дорослі. В рамках заходу були проведені цікаві народні забави і спортивно-туристичні ігри. Зокрема, діти могли позмагатися у спортивному орієнтуванні «Пошук скарбів» та у подоланні туристської смуги перешкод, пройшовши паралельну та навісну переправи, тощо.

"Дитячий світ" підвів підсумки акції "Благодійна листівка"
14.02.12

На початку лютого підведено підсумки акції «Благодійна листівка», яку проводив Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ». Під час акції кожен бажаючий мав змогу привітати зі святами своїх партнерів, друзів та колег яскравими кольоровими листівками, зробленими на основі малюнків талановитих дітей.

"Благодійна листівка" дарує надію хворим дітям
12.01.12

Стартувала акція «Благодійна листівка» від Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ». Вона проходить вже п’ятий рік поспіль. Під час акції кожен охочий має змогу привітати з новорічними та різдвяними святами своїх партнерів, друзів та колег яскравими кольоровими листівками, зробленими на основі малюнків дітей, яким допомогли лікарі.

"Дитячий світ" виступив співорганізатором дитячого фестивалю "Повір у себе"
31.10.11

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» виступив співорганізатором Фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе». Він відбувся 20 жовтня у приміщенні Деснянської районної державної адміністрації Києва. Тут відбулося справжнє свято талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями, які прагнуть самореалізовуватися і брати активну участь у громадському житті суспільства.