Прес-центр

Щосереди у Будиночку Св.Миколая проходитиме Свято вечірньої казки

21.04.16

З 20 квітня у Будиночку Святого Миколая (Київ, парк ім.Т.Шевченка) за ініціативи Благодійного фонду “Дитячий світ” відбуватиметься Свято вечірньої казки. Заходи відбуватимуться щосереди з 19.00. Особливими гостями стануть дітки із особливими потребами.

З 20 квітня у Будиночку Святого Миколая (Київ, парк ім.Т.Шевченка) за ініціативи Благодійного фонду “Дитячий світ” відбуватиметься Свято вечірньої казки. Під час свята дітям буде запропоновано переглянути трохи вже призабуті, але від того не менш цікаві діафільми з яскравими казками, а ще на них чекатимуть захоплюючі ігри та смачне частування. Для дітей віком від 3-х років. На свята запрошуємо також і їхніх батьків!
Заходи відбуватимуться щосереди з 19.00. Особливими гостями стануть дітки із особливими потребами. Президент ВБФ “Дитячий світ” Сергій Летенко, презентуючи захід перед партнерами, зауважив, що діти з особливими потребами мають таке ж право на любов і увагу, як і усі інші діти. Кожен з них має право жити у суспільстві повноцінним життям.
Дякуємо за допомогу у їх організації смачний чай “Аскольд” і громадську організацію “Стратегія Київ 2025”. Запрошуємо всіх на свято!

Повернутися до розділу