Прес-центр

Стартував конкурс дитячого малюнку "Поверніться живими!"

19.04.18

“Дитячий світ” починає проведення конкурсу дитячого малюнку “Поверніться живими!”, присвяченого нашим захисникам, воїнам АТО. Конкурс триватиме до кінця навчального року. Взяти участь у ньому можуть діти шкільного віку. Дипломи та призи переможцям (3 – за перше місце, 3 – за друге і 4 – за третє місце) буде урочисто вручено у Києві у День захисту дітей. Таким призом буде прекрасне видання – “Мальована історія України” видавництва “Зелений пес”.

“Дитячий світ” починає проведення конкурсу дитячого малюнку “Поверніться живими!”, присвяченого нашим захисникам, воїнам АТО. Конкурс триватиме до кінця навчального року. Взяти участь у ньому можуть діти шкільного віку. Дипломи та призи переможцям (3 – за перше місце, 3 – за друге і 4 – за третє місце) буде урочисто вручено у Києві у День захисту дітей. Таким призом буде прекрасне видання – “Мальована історія України” видавництва “Зелений пес”. Найкращі малюнки ми розмістимо на нашому сайті та на сторінці нашого фонду у Facebook.
Чому проводимо конкурс? Ви, напевне, знаєте, що ризикувати щодня своїм життям психологічно важко. Навіть солдатам. Часто єдиною розрадою для наших воїнів є дитячі малюнки, які висять у бліндажах та казармах і нагадують нашим захисникам про власні родини та діток, які завдяки їх мужності та самопожертві живуть під мирним небом. І кожна українська дитина незалежно від її віку зможе допомогти! Погодьтеся – високий бойовий дух важливий для перемоги! Тож давайте разом допоможемо нашим воїнам-захисникам його підняти!
Малюнки просимо присилати на адресу: 04053, м.Київ, вул.Січових стрільців, 15, ВБФ “Дитячий світ” із позначкою “На конкурс малюнку “Поверніться живими!”.

Повернутися до розділу