Прес-центр

Побудовано вже третій дитячий майданчик за два місяці

25.06.13

22 червня Фонд “Дитячий світ” та ПАТ “Азот” у Черкасах відкрили дитячий майданчик у подвір’ї будинків на Пастерівській, 11, та Бульвара Шевченка, 320. Свого часу т.зв. “югославський” будинок будувався для родин працівників АЗОТу, багато з яких і зараз тут проживають зі своїми сім’ями. Це вже третій дитячий комплекс, вироблений “Азотом” ы встановлений за підтримки Фонду “Дитячий світ” за останні два місяці.

“Хочу подякувати за активну позицію всім тим, хто зверталися до моєї громадської приймальні, організовували збір підписів та координували процес встановлення майданчику. Вони і підписи збирали, і узгоджували місце розташування та комплектацію майданчику. Ви бачите – спільно ми можемо зробити багато”, – відмітила на урочистому відкритті Голова наглядової ради Фонду Валентина Жуковська.

Також до заходу долучився Микола Анотоневич, начальник “азотівського” цеху, на якому власне й були вироблені конструкції нового майданчику. Саме він відповідає за якість та безпеку усіх елементів дитячого розважального комплексу. За його інформацією, ці майданчики є найбезпечнішими у місті. Вони повністю відповідають усім нормам, вимогам, зроблені по усім ГОСТам.

До речі, на зустрічі з представниками черкаських комітетів самоорганізації населення Валентина Жуковська звернулася з пропозицією погодити наступні місця для встановлення таких дитячих ігрових комплексів, виробництва ПАТ “Азот”.

Фотогалерея

Повернутися до розділу