Прес-центр

У черкаському ТРЦ танцювали сальсу, щоб допомогти дітям

Наприкінці минулого тижня у “Дніпроплазі” у рамках акції “Я люблю життя” усіх бажаючих навчали танцювати сальсу, бачату та зук. Таким чином до акції зі збору коштів для дітлахів, які борються із онкозахворюваннями та із важкими формами дитячого церебрального паралічу, приєдналися хлопці та дівчата із “Сальса-клубу “Черкаси”.

- Сальса – це танець щастя і радості. Коли ми танцюємо, отримуємо від цього колосальне задоволення, а тому вирішили поділитися своїм настроєм з іншими людьми, з дітлахами, які потребують допомоги і підтримки, – говорить учениця “Сальса-клубу “Черкаси” Олена Краснодимська.

Нагадаємо, що акцію зі збору коштів для маленьких борців за життя організували спільно волонтерський рух “Жити завтра”, ЧОВ ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” та Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ” із 26 жовтня у трьох торгових центрах міста – “Дніпроплазі” та обох “Гранд-Маркетах”.

Метою акції є проведення збору коштів для хворих дітей Черкаського обласного онкологічного диспансеру та дітей із важкими формами ДЦП. Фото та історії дітей, які потребують коштів глядачі концерту можуть побачити на банері акції, тут же вказані і реквізити, куди можна перерахувати кошти.

Протягом листопада та грудня у торгових центрах, які підтримують акцію, будуть розташовані яскраві скриньки для пожертв із лого акції “Я люблю життя”. Кожні вихідні команда волонтерів організовуватиме майстер-класи конкурси та концерти з метою зібрати якомога більше коштів на лікування дітлахів.

Ведуча акції Анна Кривопишина – активна учасниця волонтерського руху. Нещодавно за її участі соціальний проект “ART-п’ятниці по-черкаськи” організував 7-годинний благодійний концерт-марафон у ТРЦ “Любава”.

- Я з радістю погодилась допомогти, коли мене запросили – бо вірю, що творити добро, навіть скромними зусиллями допомагає змінити світ на краще. Оскільки зміни на краще починаються з кожного персонально. Ми побували у центрі дитячої онкології та онкогематології, бачили цих дітей – їм дуже потрібна наша підтримка, наші посмішки. Їм можна допомогти по-різному – придбати препарати, покращити побут. Я також вірю, що гарний настрій та святкова атмосфера, яка панує на наших акціях можне допомогти дітлахам навіть на якомусь ментальному рівні. А головне – ми спілкувалися з головним лікарем онкоцентру, і вона показувала фото дітей, які одужали – тобто, у них є надія, вони можуть подолати цю хворобу, – говорить Анна Кривопишина.

- Певне, найголовніше у цій акції те, що вона зуміла об’єднати декілька організацій, що буває нечасто, а також об’єднати людей – студентів, школярів, творчу молодь для допомоги тим, хто її найбільше потребує. І ось це – вже, як мені хочеться вірити, невеликий крок до європейської ментальності,- переконана Олена Фрідріх, волонтер Черкаського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Організатори говорять, що допомогти можна у будь-якій формі, навіть поширивши інформацію про акцію у соцмережах.

Вже наразі відомо, що 9 листопада у “Дніпроплазі” відбудеться благодійний концерт, а також дизайн студія “МамZель” презентує колекцію вечірніх суконь.

*Реквізити для допомоги : АТ “Райффайзен Банк Аваль” в м. Києві
р/р 26005218129 ЄДРПОУ 33018198 МФО 380805 призначення платежу: благодійна допомога по акції “Я люблю життя”.*

Джерело: Про все