Прес-центр

У дворі “югославського” будинку встановили новий дитячий майданчик (Про все)

Будинок на Пастерівській, 11, відомий у народі як «югославський», будувався саме для родин працівників “Азоту”. І сьогодні тут живе дуже багато працівників підприємства та їх дітей.

І тому, як повідомляє на своїй сторінці у Facebook Почесний президент ПАТ “Азот” Валентина Жуковська, саме тут і був розміщений 3-й дитячий майданчик, виготовлений підприємством.

- Хочу подякувати за активну позицію всім тим, хто зверталися до моєї громадської приймальні, організовували збір підписів та координували процес встановлення майданчика, – пише Валентина Борисівна. – Насамперед Абашевій Марині, Грековій Наталії, Руденок Олені та багатьом іншим. Вони і підписи збирали, і узгоджували місце розташування та комплектацію майданчика. Ви бачите – спільно ми можемо зробити багато.

Разом із керівництвом підприємства на відкритті майданчика був заступник начальника цеху з виробництва конструкцій для майданчиків Микола Антоневич. Саме він відповідає за якість та безпеку усіх елементів дитячого розважального комплексу. За його інформацією, майданчики “Азоту” є найбезпечнішими у місті. Вони повністю відповідають усім нормам, вимогам, зроблені у відповідності до усіх ГОСТів.

- Це вже третій дитячий комплекс, вироблений ПАТ “Азот” та встановлений у місті за останні 2 місяці. До того ми відкрили дитячі ігрові комплекси на Хімселищі у школі №18 та на Митниці, у школі №31, – уточнює Жуковська.

Також, за її словами, під час останньої зустрічі керівництва підприємства з представниками комітетів самооорганізації населення, “Азот” запропонував їм самостійно визначити, де ще необхідно встановити дитячі ігрові комплекси. Тож наразі підприємство чекає на пропозиції.

Джерело: Про все