Прес-центр

У рамках програми розвитку культурних і пізнавальних здібностей понад 200 дітей відвідали спектакль у Жовтневому палаці

01.07.13

Глядачами спектаклю «Сімейна ідилія» від Московського державного театру кіноактору поряд з затятими театралами стало понад 200 дітей.

У рамках програми розвитку культурних та пізнавальних здібностей юного покоління від Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ» театральну виставу змогли відвідати діти з малозабезпечених родин і вихованці дитячих будинків. Сімейна мелодрама за п’єсою Олега Данилова вже завоювала симпатії багатьох театральних любителів. Головні ролі в постановці виконали заслужений артист Росії Андрій Леонов (якого глядачі полюбили по серіалу «Татусеві дочки») та народна артистка Росії Тетяна Кравченко (відома по серіалу «Свати»). Історія про бажання любити та бути любимими, про надії, розчарування та сімейні цінності не залишила байдужими юних театралів.

Ірина Глобіна, 13 років: «Я навіть не мріяла побачити вживу своїх улюблених акторів, яких знаю по серіалу «Татусеві дочки» і «Свати». Вони виявились не лише чудовими кіноакторами, але й прекрасними артистами театру! Дякую за цей подарунок».

Таміла Воробйова, 14 років: «Коли мене запросили на спектакль у Жовтневий палац я спочатку навіть не повірила. Вистава дуже сподобалась. На сцені було життя – емоції зашкалювали. Все було зіграно чудовими й улюбленими акторами».

Данило Строєв, 16 років: «Театр для мене завжди був великою радістю. А сьогодні в мене подвійна радість – я здав останній залік в коледжі і потрапив на чудовий спектакль. Я дуже вдячний організаторам за цей подарунок».

Протягом останніх 5 років за ініціативою фонду «Дитячий світ» вже понад 4 тисяч дітей відвідали музеї української та світової культури, побували на спектаклях відомих вітчизняних та російських театрів, а також стали гостями музичних концертів у Палаці спорту, палаці «Україна» та Українському домі.

«Ми постійно проводимо багато заходів, спрямованих на культурний розвиток дітей та молоді. І відвідування цієї очікуваної театральної події – не виключення, – підкреслив Сергій Летенко, президент благодійного фонду «Дитячий світ». – Ми вважаємо, що формування культурних цінностей підростаючого покоління має відбуватися на кращих прикладах національного та світового мистецтва».

Повернутися до розділу