Прес-центр

У "Великій грі" відпочили 1200 дітей ("Газета по-українськи")

24 серпня у Черкасах відбувся гала-концерт на честь закриття дитячого табору “Велика гра”. Його вже вдруге організував всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”. Цього року тут відпочили близько 1,2 тис. дітей.

— Табір став справжньою подією у літньому житті черкаської малечі, — каже голова наглядової ради фонду “Дитячий світ” Валентина Жуковська. — А цьогорічне свято Дня Незалежності було одним із найбільш насичених за останні роки. Приємно, що ми відсвяткували його відкриттям ще одного дитячого майданчика у Черкасах та закриттям роботи табору “Велика гра” цього року. Було море позитивних емоцій, багато цікавого спілкування. Але головне — багато дитячих усмішок, вдячних рукостискань, обіцянок про спільну роботу.

Табір працював позмінно: кожна зміна тривала тиждень. Усього — 12. У кожній зміні брали участь близько сотні дітей різного віку. Щодня організовували екскурсії, катали на човнах, учили грати в шахи, займалися рукоділлям, альпінізмом, танцювали, вчилися мистецтва фотографії, англійської мови, моделювання, правил надання першої медичної допомоги, прийомів бойового гопака та стрільби з лука. Постійно проводили дні відкритих дверей.

Валентина Борисівна подякувала всім, хто допомагав у роботі табору:

— За весь період роботи табору в нас не було жодної проблеми. Дотримувалися всіх санітарних норм та норм безпеки. Діти з бажанням училися, здобували нові знання й навички. Сподіваюся, що табір продовжить роботу і наступного року.

У “Великій грі” безкоштовно відпочивали діти від 7 до 14 років.

Віталіна ШЕЛЕСТ
Джерело: Gazeta.ua