Прес-центр

“В ім’я життя”: “Дитячий світ” допомагає врятувати життя хворим дітям

19.06.13

14 червня, у Міжнародний день донора за ініціативи фонду “Дитячий світ” стартувала Всеукраїнська соціальна акція “В ім’я життя”. В її рамках кожен, кому небайдужа доля хворих дітей, може стати донором для маленьких пацієнтів обласних дитячих лікарень.

14 червня, у Міжнародний день донора за ініціативи фонду “Дитячий світ” стартувала Всеукраїнська соціальна акція “В ім’я життя”. В її рамках кожен, кому небайдужа доля хворих дітей, може стати донором для маленьких пацієнтів обласних дитячих лікарень.

У процесі підготовки акції Фонд попросив дитячі лікарні надати інформацію про дітей, які гостро потребують донорську кров. Так ми отримали список з 45 хворих з лікарень по всій Україні, яким вкрай необхідна термінова допомога.

Вже 26 червня в Києві кров здали перші донори. Бажання допомогти дітям виявили більше сотні людей. У день збору за ініціативи Фонду виїзна бригада Київського обласного центру крові з самого ранку розгорнула свої робочі місця. Всі донори пройшли ретельний медогляд, після чого, залежно від стану здоров’я, кожен здав від 150 до 400 мЛ крові. За день для маленьких пацієнтів обласних лікарень було зібрано близько 20 літрів крові.

Ми запитали у донорів, що спонукало їх долучитися до акції.

Тетяна Ткалич: “Я завжди хотіла взяти участь у подібній акції. Але можливість з’явилась тільки зараз. Отримала масу позитивних емоцій. По-перше, тому що взяла участь у гарній справі. Дуже сподіваюся, що мій внесок допоможе комусь в тяжку хвилину. По-друге, мене дуже вразила сама атмосфера акції. Людей зібралось дійсно багато, до реєстратора весь час стояла черга. Приємно вразив медперсонал — своєю чуйністю, увагою, робочим настроєм. Особливі слова подяки — співробітникам благодійного фонду. З Сергієм Михайловичем Летенко ми співпрацюємо давно, але тільки побачивши весь процес організації такого масштабного заходу зблизька, можна зрозуміти, яким ентузіастом своєї справи треба бути, щоб віддавати стільки сил й енергії подібним акціям”.

Світлана Сироватка: “Діти — це квіти життя. Я просто не могла залишитись осторонь, коли вони страждають. Дуже сподіваюсь, що моя кров допоможе цим малюкам. Хай ростуть здоровими та щасливими”.

Ірина Карпук: “У взяла участь у такій акції вперше. У майбутньому хотілося б, щоб кількість донорів зростало. Сподіваюся, що беручи участь у такій ініціативі я врятувала життя хворій дитині”.

Олександр Милюк: “Насправді, у нас в країні потенційно дуже багато чуйних людей, готових допомогти. Просто їх потрібно запрошувати та пояснювати, як та де вони можуть здавати кров. Що й було зроблено організаторами акції «В ім’я життя»”.

Марина Макуха: “Сподіваємося, що наша акція допоможе врятувати життя не одній хворій дитині. Почесно бути донором, відчуваєш себе небайдужою, відповідальною за життя та здоров’я інших. Тому я вважаю, що такі акції дуже потрібні. Буду брати участь подібних заходах і надалі, адже діти — наше майбутнє”.

Акція буде проходити у всіх регіонах України до 15 липня. До неї вже долучилось майже півтори сотні учасників. Вони здають кров в обласних центрах України.

Фонд “Дитячий світ” вже протягом багатьох років співпрацює з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії, й дитячими обласними лікарнями. Лише протягом останніх п’яти років на кошти, зібрані Фондом та його партнерами, було закуплено й передано комплекти медичного обладнання для 14 дитячих лікарень.

Закликаємо всіх небайдужих долучатися до акції. Для тцього Вам потрібно повідомити про ваше бажання стати донором координатору акції листом на електронну пошту dytsvit_fond@ukr.net, або за тел.: 050 900 26 47.

Повернутися до розділу