Прес-центр

Валентина Жуковська і Марія Бурмака разом із дітьми розмальовували писанки

08.04.12

7 квітня Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» розпочав акцію «Розмалюй писанку», яка проходить вже четвертий рік поспіль. В рамках акції кілька тисяч дітей по всій Україні – дітей-пацієнтів обласних дитячих лікарень та дітей із дитячих будинків – розписуватимуть писанки. Майстер-класи із писанкарства проводитимуть знані народні майстри.

Минулого року акція відбулася у 23 областях України, у ній взяли участь понад 3 тис. дітей практично зі всіх областей — від Львова до Донецька. Перший майстер-клас у рамках акції відбувся у Черкасах в обласній філармонії. Тут зібралося понад 150 гостей та учасників акції.

Відкрила захід голова Наглядової ради ВБФ «Дитячий світ» Валентина Жуковська і міський голова Черкас Сергій Одарич. Валентина Жуковська під час відкриття акції, зокрема, зазначила: «Кожен раз, проводячи акцію, ми отримуємо від цього велике моральне задоволення, тому що діти повністю віддаються цій цікавій справі – росписуванню писанок. Тут завжди панує велична атмосфера Великоднього свята, адже учасники акції дізнаються про історію і символіку великодніх писанок та пробують створити свої власні роботи за традиційними народними техніками, якими користувалися в Україні багато століть тому. Окрім того, акція має виховний характер, оскільки в результаті її проведення діти практично знайомляться із традиціями свого народу і пізнають його глибоке коріння, що є надзвичайно вадливим для формування їх самосвідомості і патріотизму».

Захід прийшла підтримати Народна артистка України Марія Бурмака, яка розпочала його своєю новою піснею «Розмалюю писанку», а також разом із дітьми розмалювала власну писанку.Всеукраїнська благодійна акція «Розмалюй писанку» проходитиме в усіх обласних центрах України до 14 квітня.

Повернутися до розділу