Прес-центр

ВБФ "Дитячий світ" став членом Глобального Договору ООН

02.04.12

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» став членом Глобального Договору ООН – організації, що об’єднує більше 180 компаній та громадських організацій в Україні, які проводять свою діяльність відповідно до принципів корпоративної соціальної відповідальності.

Під час зустрічі в офісі представництва ООН в Україні координатор мережі Глобального Договору Ганна Данилюк привітала «Дитячий світ» зі вступом до ГД ООН, побажала проведення успішних та результативних благодійних проектів та висловила надію на те, що фонд буде активним членом мережі.

«Наш фонд вже багато років практикує програми, що спрямовані на стимулювання розвитку благодійності та соціально відповідального ведення бізнесу в Україні. Для просування цих напрямків «Дитячий світ» став співзасновником Національного конкурсу «Благодійник року», ввійшов до Правління Асоціації благодійників України та став членом Українського форуму благодійників, – відмітила Голова наглядової ради ВФБ «Дитячий світ» Валентина Жуковська. – Членство нашого фонду в ГД ООН – це ще один крок до популяризації соціальної складової КСО та сприяння розвитку діалогу між бізнесом та представниками громадянського суспільства».

Повернутися до розділу