Прес-центр

“Велика гра” цього року працює у Парку 50-річчя

Вже другий рік поспіль літнє дозвілля для маленьких черкасців організовує Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ», який очолює Почесний Президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська. Цього року літній дитячий табір «Велика гра» розташувався у Парку “50-річчя”. Нагадаємо, минулого року табір перебував у Дитячому парку.


Фото М.Немченко

Відкриваючи табір, Валентина Борисівна побажала його юним учасникам цікавого дозвілля, нових знань та відкриттів, радісних емоцій, нових друзів… А символічний ключ від «Великої гри» вона передала двом малюкам, тож відтепер цей табір належить дітям.

Табір розрахований на дітей віком від 8 до 14 років. Щотижня до нього набиратимуть 100 дітей, тож за літо тут побувають близько 1200 маленьких черкасців.

– Діти діляться на групи по 10 осіб. За кожною групою закріплений вихователь, – розповідає організатор «Великої гри» Ніла Наконечна. – Наш партнер – черкаський осередок організації «Пласт». Співпрацюємо також з Черкаським державним університетом імені Богдана Хмельницького – їхні студенти проходять у нас практику, працюючи вихователями.

Як розповіла пані Ніла, робота табору, як і торік, буде різноплановою та цікавою. Діти зможуть проявити себе на скеледромі та смузі перешкод, вчитимуться кататися на конях, веслувати, грати в різні рухливі ігри, проходити майстер-класи з технічної творчості. Вивчатимуть учасники табору й практичні речі – як-то надання першої медичної допомоги. Тема табору – історична. Діти вивчатимуть визначні постаті, які вплинули на розвиток нашої країни, дізнаватимуться про важливі історичні події, знайомитимуться з історією Черкащини.


Фото М.Немченко

У першій зміні табору, яка почала працювати з 3 червня, чимало дітей працівників «Азоту», а ще – кілька минулорічних учасників «Великої гри». Їм дуже сподобалося торік, тож записувалися «старожили» до табору ще за місяць до початку його роботи. А оскільки вони вже досвідчені, то навіть допомагають вихователям працювати.

Під час відкриття табору невеличку виставку робіт представив Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, який також співпрацюватиме з «Великою грою».

– Ми проводитимемо для дітей майстер-класи, вони приходитимуть до нас на заняття гуртків, виготовлятимуть моделі автомобілів, планерів, катерів, – пояснює директор центру Павло Торба. – Можливо, комусь сподобається, і ці діти потім стануть нашими учнями.

Джерело: Про все