Прес-центр

Великодні подарунки

19.06.13

Четвертий рік поспіль Фонд “Дитячий світ” організовує низку дитячих заходів до Великодніх свят. Цього року Фондом проведено урок писанкарства “Розмалюй писанку” і Великодні концерти у лікарнях.

Уроки писанкарства пройшли у 4 черкаських школах: №13,18,5,20 та дитячому відділенні онкогематології. Діти та дорослі не тільки навчились робити писанки, крапанки та дряпанки, але й заслухали цікаві розповіді про давні українські Великодні традиції від народних майстрів. На думку педагогів та батьків, що взяли участь у майстер-класах, особливістю таких акцій є поєднання освітньої та виховної функції із духовною складовою. По закінченні майстер-класів діти долучилися до активних ігор на подвір’ї, здобувши «веселого сонячного зайчика», якого малювали їм на обличчі волонтери Фонду.

- Цього року Великодніми програмами Фонду було в цілому охоплено понад 1000 дітей та їхніх батьків. Головне у таких заходах – увага та активність, яку отримують діти, тимчасово вирвані із звичного кола спілкування. Намагаємось і до них донести святкову атмосферу цих днів, – відзначає Голова Наглядової ради Фонду “Дитячий світ” Валентина Жуковська.

Серія Великодніх концертів була організована Всеукраїнським благодійним фондом «Дитячий світ» для тих дітей, хто не зможе провести ці свята активно, у колі друзів та родин. Концерти провели для маленьких пацієнтів дитячої обласної лікарні, дитячої міської лікарні, відділення онкогематології обласного онкодиспансеру, Будинку інвалідів, Смілянського дитячого будинку-інтернату, Дитячого відділення Черкаської обласної психіатричної лікарні.

Слід відзначити, що у концертах взяли участь діти із творчих колектив черкаських шкіл – ДМШ №2 «Квітограй», маленькі артисти школи №18, аніматори колективу «Країна свят». Загалом у концертах взяли участь понад 500 маленьких пацієнтів черкаських лікарень, кожен з яких отримав пасочку та невеличкий подарунок.

Повернутися до розділу