Прес-центр

З першого дня літа у Черкасах стартувала “Велика гра”

19.06.13

З 1 червня у Черкасах у парку Ювілейний (50-річчя Жовтня) почав роботу літній табір денного відпочинку і розвитку “Велика гра”. Це вже другий літній табір, організований на Черкащині Всеукраїнським благодійним фондом “Дитячий світ” та головою його наглядової ради Валентиною Жуковською.

Минулого року у заходах літньої школи “Велика гра” взяли участь більше 1,5 тис. юних черкащан віком від 7 до 14 років. Щотижня до нього набиратимуть 100 дітей, тож за літо тут побувають близько 1200 маленьких черкасців.

Табір “Велика гра” – безкоштовний. З дітьми працюватимуть професійні інструктори, вихователі і волонтери. Діятиме він до 24 серпня.

Відкриваючи табір, Валентина Жуковська побажала його учасникам цікавого дозвілля, нових знань та відкриттів, радісних емоцій, нових друзів і сильних вражень. А символічний ключ від “Великої гри” вона передала двом малюкам, тож відтепер цей табір належить дітям.

Табір діятиме позмінно: кожна зміна триватиме 2 тижні. У планах “Великої гри”: екскурсії, катання на човнах, робота в майстернях з інструкторами (дітей навчатимуть гри в шахи, рукоділлю, альпінізму, танцям, фотографуванню, англійській мові, моделюванню, правилам надання першої медичної допомоги, прийомам бойового гопака, стрільбі з лука), вечірні програми із запрошеними гостями та батьками, історичні лекції, сценічні постановки та багато чого іншого, що не залишить молодь байдужою. До того ж, проводитиметься турнір із міні-футболу за підтримки Григорія Асцатурова із ФК «Явір».

Партнером табору, який допомагає у роботі з дітьми, є черкаський осередок організації “Пласт”. Крім того, “Велика гра” співпрацює також з Черкаським державним університетом імені Богдана Хмельницького – їх студенти тут практику, працюючи вихователями.

У першій зміні, яка почала працювати з 3 червня, чимало дітей працівників “Азоту”, а ще – кілька минулорічних учасників «Великої гри». Їм дуже сподобалося торік, тож записувалися “старожили” до табору ще за місяць до початку його роботи. А оскільки вони вже досвідчені, то навіть допомагають працювати вихователям .

Крім того, у таборі “Велика гра” регулярно будуть проводитися дні відкритих дверей, а таборяни будуть долучатися до соціальної відповідальності через волонтерський рух у співпраці з черкаськими громадськими організаціями.

Повернутися до розділу