Прес-центр

Запрошуємо взяти участь у екологічній акції "Зробимо Україну чистою!"

09.04.13

28 квітня 2012 року Всеукраїнський благодійний фонд спільно із партнерами проводить екологічну акцію “Зробимо Україну чистою!”, яка проходитиме більше ніж у 100 містах України. В ході її проведення учасники акції прибиратимуть парки, сквери та місця громадського відпочинку по всій Україні.

За задумом організаторів, кожен, хто хоч раз прибирав парк від сміття, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну і друзі більшості цих людей перестануть смітити у їх присутності.

Цього року ми поставили собі за мету долучити до прибирання країни 100 000 учасників, які власним прикладом продемонструють, що разом цілком можливо зробити свою країну кращою.

Акція проводиться за підтримки Програми «Волонтери ООН» та Представництва WWF в Україні.Запрошуємо вас приєднатися до акції!

Для цього вам необхідно:

  • звернутися із цією ініціативою до координатора акції у вашій місцевості;
  • сформувати групу для участі у акції з числа друзів і членів їх родин;
  • 28 квітня взяти участь у акції у своєму місті .

У Києві акція проходитиме у парку на Дорогожичах. Початок акції об 11:00, завершення – 14.00. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете їх задати за тел.: (044) 481 09 49.

Довідка про акцію: Ініціатива «Let’s Do It!» виникла у маленькій країні Естонії, розташованій в північній Європі, восени 2007 року. Ідея народилася в розмові декількох друзів, які зрозуміли, що причина масового незаконного засмічення – у відсутності відповідальності на кожному рівні. Настав час змін і тоді народилася концепція «В один день, всією країною!». Замість розпорошування зусиль протягом тривалого часу було вирішено діяти зараз і разом. Це мала бути співпраця всіх членів суспільства: держави, громадських організацій, приватних підприємств, активних громадян. Естонці об’єднались 3 травня 2008 року і прибрали сміття у своїй країні. В цей день більше 50 000 осіб і сотні організацій разом зібрали понад 10 000 тон сміття на території своєї країни. Сусідні країни, Латвія та Литва, також вирішили приєднатися до цього руху і з тих пір все більше людей з різних куточків світу вирішують провести таку масштабну акцію в своїх країнах. Активісти називають цей рух: «Let’s Do It!». У нашій країні 2011 році у акції взяли участь близько 22 000 осіб з 53 міст України.

Повернутися до розділу