Прес-центр

Здобутки живописного міського пленеру представили в Черкаському музеї

З 13 по 27 травня 2013 р. Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» за ініціативи Голови наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ», почесного президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської спільно з Черкаською обласною організацією Національної спілки художників України за підтримки мерії Черкас та особисто Віктора Білоусова провели І міський пленер «Черкаси – рідне місто моє», приурочений до дня міста.

Пленер є комплексним заходом і включає у себе проведення мистецького пленеру та художньої виставки.

Головною метою проекту є розвиток мистецтва в місті, підтримка та відзначення художників, які у своїх роботах уславлюють красу м. Черкаси, сприяють підвищенню його іміджу та утвердженню як міста з розвиненим культурним потенціалом і багатою культурною спадщиною.

У пленері взяли участь 15 митців: 13 художників з Черкас та 2 з Києва.

Нагородження лауреатів Першого міського пленеру відбулося 31 травня 2013 року на урочистому прийомі з нагоди відзначення 727-ї річниці від дня заснування міста Черкас, який проводив Секретар Черкаської міської ради Віктор Білоусов у Палаці культури «Дружба народів».

Перше місце здобув молодий черкаський художник Роман Кравчук, друге – Ірина Чернявська, третє – знана черкаська мисткиня Неоніла Недосєко.

Інші роботи отримали відзнаку журі.

Місто Черкаси постало у творах художників як знакові споруди, площі, будинки, храми, затишні куточки старого міста, Дніпро. Запрошуємо Вас відвідати цю виставку, для того щоб ще раз відчути неповторну красу нашого міста.

Джерело: PROSTIR.MUSEUM