Прес-центр

Зимовий кубок "Азоту"

02.10.13

28 вересня у Черкасах стартував Зимовий Кубок Азоту з міні-футболу серед дітей. У ньому беруть участь команди 22 шкіл, які змагатимуться у трьох вікових категоріях.

Діти дуже серйозно підійшли до справи – на футбольному майданчику розгорнулися справжні спортивні баталії, всі боролися до останнього.

“Думаю, саме в таких турнірах і загартовується характер майбутніх професійних спортсменів, – говорить Голова наглядової ради Фонду “Дитячий Світ” Валентина Жуковська. – Хочу подякувати людям, які безпосередню долучилися до організації Кубку: директору футбольної школи майстрів «Явір» Григорію Асцатурову, директору 12-ї школи Аллі Івановій та всім, хто вболівав на перших матчах. До речі, про вболівальників – дуже хотілося б, щоб їх було більше.Зрештою, спортсмени грають саме для них. Тому запрошуємо усіх батьків на наступні матчі. Сподіваюся, й цього разу нам вдасться створити справжнє спортивне свято для юних черкаських Шевченко та Ребрових.”.

«Головна наша ціль – це здоровий спосіб життя серед дітей та їх фізичний розвиток», – розповів Григорій Асцатуров, директор футбольної школи майстрів ФК «Явір».

Це вже другий Кубок «Азоту» в цьому році. Перший проходив наприкінці травня, на День міста Черкас.

Повернутися до розділу