Програми фонду

Програми фонду

Соціальний проект «Літо для дитини героя»
31.05.18

З початку війни більше тисячі дітей українських захисників втратили батька. Більшість родин загиблих воїнів не мають коштів і можливостей оздоровлювати дітей під час канікул. Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» із партнерами пропонує простий і зрозумілий формат, як кожен український громадянин, бізнесмен, патріот може допомогти дитині героя відчути радість, побачити море і зустріти нових друзів.

Зробимо Україну чистою!

Фонд “Дитячий світ” разом з більш ніж 4 тисячами черкащан долучились до всеукраїнської еко-акції “Зробимо Україну чистою”.

Дитячі майданчики

Упродовж 2012–2015 рр. у Черкасах ВБФ “Дитячий світ” спільно з ПАТ “Азот” запланував встановити 20 нових сучасних дитячих і спортивних майданчиків. Близько 10 з них вже введено в експлуатацію.

Велика Гра

З 15 липня 2016 року на Чорному морі, поблизу від Одеси, вже вчетверте починає роботу літній табір розвитку “Велика гра”. Він діятиме до 27 серпня.

Шлях до Тараса (2013)

З нагоди Шевченківських свят Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» започаткував мистецький фестиваль «Шлях до Тараса». Його метою фестивалю є популяризація спадщини Тараса Шевченка серед дітей та молоді, а також пошук нового бачення творчості великого українського поета. Головним майданчиком свята став палац культури «Дружба народів» у Черкасах.

Допоможемо дітям разом!

Однією з перших масштабних акцій Фонду стала всеукраїнська благодійна акція зі збору коштів на реанімобіль – «операційної на колесах» – для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров‘я України.

Благодійник року

Мета конкурсу – відзначити представників українського бізнесу за їхню благодійну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних суспільних проблем та популяризацію благодійництва в Україні.

Здорові діти у щасливій країні

Сумна статистика свідчить: 57% усіх випадків смертності дітей віком до одного року складають смерті немовлят у перші дні після народження. Для того щоб врятувати новонароджених потрібне спеціальне медичне обладнання.