Програми фонду

Допоможемо дітям разом!

Однією з перших масштабних акцій Фонду стала всеукраїнська благодійна акція зі збору коштів на реанімобіль – «операційної на колесах» – для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров‘я України.

Ця благодійна акція розпочалася у червні 2006 року і одразу знайшла відгук у серцях співробітників Надра Банку, багато з яких які вирішили підтримати акцію. Згодом до неї приєдналися також клієнти і партнери банку, а також просто небайдужі до чужої біди люди.

Акцію підтримали понад 30 громадських організацій, мережа супермаркетів «Сільпо», відомі українські спортсменки Лілія Подкопаєва, Яна Клочкова, Катерина Серебрянська, співачка Світлана Лобода, гурти «Танок на майдані Конго», «SМS». Загалом зібрали майже 1 млн. грн.

На початку 2007 року реанімобіль було придбано і урочисто передано Науково-практичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Вже за перші місяці своєї роботи реанімобіль здійснив кілька десятків екстрених виїздів та перевіз у кардіоцентр хворих дітей для проведення термінових операцій на серці. Завдяки унікальному обладнанню реанімобіля лікарям вдалося надати першочергову допомогу і врятувати життя кільком важкохворим дітям з різних куточків України. І у майбутньому ця позитивна статистика зростатиме.

Наша довідка: Згідно із статистикою щорічно в Україні народжується понад 5 тис. дітей з вродженими серцевими вадами. Через відсутність невідкладної швидкої допомоги близько половини з них вмирає упродовж першого року життя.