Програми фонду

Здорові діти у щасливій країні

Сьогодні реанімаційні відділення дитячих обласних лікарень недостатньо обладнані такою апаратурою, й невдовзі Україна ризикує зайняти одне з перших місць у світі за рівнем дитячої смертності.

29 травня 2007 року Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» ініціював соціальну програму «Здорові діти у щасливій країні», метою якої є допомога у придбанні медичного обладнання для реанімаційних відділень 25 обласних дитячих лікарень.

В межах програми підписано тристоронній Меморандум про співпрацю у проведенні благодійних програм між Міністерством охорони здоров’я, Надра Банком і Всеукраїнським благодійним фондом «Дитячий світ», а також Меморандум про співпрацю з Міністерством у справах сім’ї, молоді і спорту.
Збір коштів для програми здійснюється шляхом благодійних внесків клієнтів банку, партнерів, співробітників і всіх, хто вирішив приєднатися до соціальної програми. Усі пожертви є цільовими. Призначення платежу – «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання для дитячих медичних закладів».

Ви також можете приєднатися до програми і зробити свій благодійний внесок на обладнання для обласних лікарень.