Прес-центр

Прес-центр

«Дитячий світ» разом із партнерами подарував дітям-сиротам «Свято дитячих мрій»
22.12.12

Минулої суботи, 22 грудня, Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» разом із партнерами на сцені Конгрес-холу «Президент-отелю» провів для дітей-сиріт концерт та церемонію нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу «Урок казки». Захід приурочено до свята Дня Миколая, коли діти, за давньою українською традицією, отримують подарунки.

"Дитячий світ" запросив дітей до парку "Київська Русь"
26.05.12

26 травня 2012 року благодійний фонд «Дитячий світ» організував для дітей-сиріт захоплюючу подорож до парку «Київська Русь». Під час екскурсії її учасники мали змогу відсвяткувати 1530-річчя древнього Києва. Вони дізналися, як засновувалося це славне місто, відчули себе справжніми лицарями та принцесами, побували у старовинних замках та отримали казкове задоволення.

“Дитячий світ” спільно з пластунами запросив дітей на Свято весни
17.05.12

«Пластовий черевик» – таким було гасло цьогорічного свята Весни, яке провели пластуни (прим.: Пласт – Національна скаутська організація України) Києва за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ». У заході взяли участь понад 100 дітей із Києва і Київської області.

"Дитячий світ" оголошує тендер на закупівлю медобладнання
28.04.12

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» оголошує про проведення тендеру на закупівлю медичного обладнання для Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня». Закупівля здійснюється за рахунок коштів благодійника, яким виступає ПАТ „Азот” (входить до Group DF). Замовник торгів – ВБФ «Дитячий світ». Поштова адреса: 04053, м.Київ, вул. Артема, 15.

"Дитячий світ" виступив співорганізатором Дня Землі
22.04.12

22 квітня у київському гідропарку відбулося традиційне свято «День Землі», співорганізатором якого виступив заснований Надра Банком Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ». У заході, який було присвячено Дню народження нашої планети – Землі, – взяло участь більше 1000 учасників, – від 3-4 річних малюків із батьками до старшокласників.