Прес-центр

Новини

"Дитячий світ" запросив дітей до парку "Київська Русь"
26.05.12

26 травня 2012 року благодійний фонд «Дитячий світ» організував для дітей-сиріт захоплюючу подорож до парку «Київська Русь». Під час екскурсії її учасники мали змогу відсвяткувати 1530-річчя древнього Києва. Вони дізналися, як засновувалося це славне місто, відчули себе справжніми лицарями та принцесами, побували у старовинних замках та отримали казкове задоволення.

“Дитячий світ” спільно з пластунами запросив дітей на Свято весни
17.05.12

«Пластовий черевик» – таким було гасло цьогорічного свята Весни, яке провели пластуни (прим.: Пласт – Національна скаутська організація України) Києва за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ». У заході взяли участь понад 100 дітей із Києва і Київської області.

"Дитячий світ" оголошує тендер на закупівлю медобладнання
28.04.12

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» оголошує про проведення тендеру на закупівлю медичного обладнання для Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня». Закупівля здійснюється за рахунок коштів благодійника, яким виступає ПАТ „Азот” (входить до Group DF). Замовник торгів – ВБФ «Дитячий світ». Поштова адреса: 04053, м.Київ, вул. Артема, 15.

"Дитячий світ" виступив співорганізатором Дня Землі
22.04.12

22 квітня у київському гідропарку відбулося традиційне свято «День Землі», співорганізатором якого виступив заснований Надра Банком Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ». У заході, який було присвячено Дню народження нашої планети – Землі, – взяло участь більше 1000 учасників, – від 3-4 річних малюків із батьками до старшокласників.

Валентина Жуковська і Марія Бурмака разом із дітьми розмальовували писанки
08.04.12

7 квітня Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» розпочав акцію «Розмалюй писанку», яка проходить вже четвертий рік поспіль. В рамках акції кілька тисяч дітей по всій Україні – дітей-пацієнтів обласних дитячих лікарень та дітей із дитячих будинків – розписуватимуть писанки. Майстер-класи із писанкарства проводитимуть знані народні майстри.